Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"dziwne" bóle głowy...prośba o pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
_davido_



Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 7:39 am    Temat postu: "dziwne" bóle głowy...prośba o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na początku chciałbym sie przywitać jest to mój pierwszy post i skłoniła mnie do tego niecodzienna sytuacja.A mianowice od kilku dni mam dziwne bóle głowy (lewej półkuli mniej wiecej po środku) obiawiają sie one tylko przy wstawaniu(gwałtownym i spokojnym) ból jest troche przeszywający...ruchy głowy w lewo i w prawo nie powodują już bólu...Teraz pytanie co to może być??chciałbym dodać żę często przed pracą myje głowe i nie zawsze jak wychodze na dwór włosy są suche...czy to od tego?? Będe wdzieczny za wszelką pomoc.Dodam ze żadne środki przeciwbólowe nie pomagają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pietrek
Gość









PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 10:53 am    Temat postu: bóle głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio tez mam mocne bóle głowy. Własnie wybieram sie do neurologa. Bółów głowy są róznego typu i choc objawami moga byc podobne- mogą różnic sie przyczynami. Dlatego byłbym ostrozny z udzieleniem odpowiedzi choć domyslam sie co to moze być (nie jest to smiertelne Smile). Dlatego proponuje złozyć wizyte u lekarza rodzinnego - z pewnoscia powinien dac skierowanie do neurologa- mi tak zrobił. A jęli nie da to poprosić o skierowanie do specjalisty. Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli włosy nie sa suche, to barzdiej powinna boleć hcyba skóra głowy. A skoro nasila sie ból przy wstawaniu, to chyba coś z cisnieniem? Czy mierzyłes je?
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marchefka
Gość









PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej davido mam nadzieje ze uporales sie ze swoim bolem glowy ja mam dokladnie te same objawy i nie mam pojecia od czego pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group