Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwna wysypna ciele

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Abaddon



Dołączył: 24 Kwi 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 9:03 pm    Temat postu: dziwna wysypna ciele Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
22lata, facet zdrowy jak koń Very Happy
no nie do końca zdrowy...
pół roku temu na bicepsie od wew strony wyskoczyły mi 3 kropki. nie swędziały i nie bolały po prostu sobie były.
od początku Kwietnia się zaczął istny sajgon... otóż: wyskoczyło mi kilka kropek na lewej dłoni między palami. swędziały strasznie. potem przeszło na dłoń, itp... teraz mam je na całym brzuchu, ramionach i zaczynają się pojawiać na udach i żołędziu. swędzą tylko te na udach i ciele. dodatkowo te sprzed pół roku temu najgorzej. na penisie kilka czerwonych troche innych niż te na ciele. te na ciele sa tak jakby w skupiskach ale jednak wszędzie. swędzą najbardziej po kąpieli i w nocy. te na penisie wogólę nie swędzą tak jakby ich nie było. wiem że pewnie powiecie że to kiła lub coś ale ostatni "niebezpieczny kontakt seksualny" miałem rok temu a od tamtego czasu prawie zero. dopiero od lutego regularnie ze swoją partnerką sypiam. ona miała badania krwi i nic nie wyszło z takich rzeczy. myślałem że to może być świerzb ale świerzb nie występuje na penisie.
ktoś coś podpowie mi??? czekam pilnie na wiadomość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może to jest jakaś choroba skórna typu Egzema, ona ma bardzo podobne objawy albo jakaś zaraźliwa.
Leć do dermatologa i to szybko! czemu jeszcze tego nie zrobiłeś? I wstrzymaj kontakty seksualne.

To może jakaś alergia? Nieleczona mogła się rozwinąć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie zmieniałeś proszków, płynów, mydła lub perfum?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewentualnie, może gdy zaczęło swędzieć Cię między palcami, rozdrapywałeś to i roznosiłeś po ciele? W dodatku gdy ręce były brudne, to jeszcze bardziej mogło się to przenieść.

Może, właśnie jesteś też uczulony na jakiś kosmetyk, jak pisze kaliksa...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group