Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwna sytacja

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emi *



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:26 pm    Temat postu: Dziwna sytacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio podejrzewałam ze zaczyna sie infekcja wiec zaczełam stosowac globulki , takie bez recepty w aptece ale nie o tym chciałam pisac .No wiec wczoraj chcac sprawdzic czy infekcja sie rozwija wsadziłam głebiej palec ( zawsze tak sprawdzam czy na sciankach jest biała wydzielina) no i Shocked cos tam wyczółam innego niz ciało wiec zaczełam próbowac to wyciagnac .Udało mi sie kawałek tego urwac.Wygladało to na cos papierowego..trudno okreslic .. , widac ze taki mocniejszy bo próbowałam go wyciagnac cały ale sie urwał.Zaznacze ze tamponów mało uzywam i to napewno nie był tampon! Podejrzewam jednak długo myślac o tym - mam nadzieje ze nikt mnie tu nie wysmieje ale miałam 2,5 roku tem cesarke i tak se pomyslałam ze moze mnie z czyms zaszyli? ale co to by było? i jak to mozliwe ze dopiero teraz wychodzi to ze mnie ? Powiem jeszcze cos mam od długiego czasu problemy z infekcjami powtarzaja sie czesto co 2 mc /3 mc
Z mezem to juz tylko raz czy dwa w miesiacu współzyje bo wiecznie po kazdym razie mam to dziadostwo !!!! Jestem załamana i zrozpaczona!!! A co myslicie jakby moje podejrzenia sie sprawdziły czy mogłabym podac szpital o odszkodowanie ? za utrate na zdrowiu itp ? czy ktos z was wie jak to sie odbywa ..? Sad Mam nadzieje ze mi pomozecie i doradzicie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na moje to moze byc tampon..ale wtedy to by był strasznie cuchnacy.. jak nie mozesz sama sobie poradzic z wyciagnieciem..to najlepiej udaj sie do lekarza.. wtedy on stwierdzi co to jest.. i opisze.. gdyby sie okazalo że to wina cesarki (co raczej wydaje mi sie watpliwe) to zawsze lepiej miec udokumentowane to np wpisem lekarza.

wg mnie to raczej tampon zapomniałas wyciągnac.. idz czym predzej do lekarza bo jak ci wejdzie zakażenie do raczej do smiechu nie bedzie.. (ja bym jeszcze dzis pojechała do lekarza)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emi *



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tampon to na 100% nie jest , zawsze pamietam ! a to cos wiekszego jest Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem z doswiadczenia..ze tampon taki napity..tez moze byc wiekszy.. tylko strasznie smierdzi.. ja na twoim miejscu bym nie czekała.. tylko do lekarza sio..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emi *



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak oczywiscie umówiona jestem na jutro takze napewno pójde , tak sie boje Crying or Very sad Nie mam pomysłu co to moze byc jak tylko to co pisałam wyzej Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emi! jak najszybciej wybierz sie do lekarza! nie wiem co to ale brzmi pwoaznie i moze sie to zle skonczyc! ja na twoim miejscu nie czekalabym i nie pislaa tutaj tylko od razu do ginekologa, jak trzeba bedzie to anwet prywatnie! zycze zdowka:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
CiociaTori



Dołączył: 12 Paź 2005
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja wcałe bym się nie zdziwiła, jakby sie okazało, że podczas cesarki cos Ci tam zasyli...
dziewczyny mają racje pędz jutro do ginekologa...
trzymaj się ciepło i daj znać jak jutro wrócisz od lekarza:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 7:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wrazie potrzeby skontaktuj sie ze Stowarzyszeniem "Primum non nocere". Napewno znajdziesz adres w internecie. Oni ci doradza bo pomagaja wlasnie pacjentom poszkodowanym przez bledy lekarskie. O ile sie nie myle nie biora za pomoc kasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za informacje z tym stowarzyszeniem , jutro po wizycie napisze co to było. Sad Chyba nie przespie tej nocy..
Powrót do góry
Emi *



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 8:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj byłam u lekarza i mozna powiedziec ze jest ok! Smile To był złuszczony naskórek Shocked takiej grubosci i rozmiarów ? Shocked dla mnie to dziwne .Naskórek dlatego sie złuszcza ze niby stosowałam globulki " Gałki z propolisem " i " Albothyl " Podobno te leki powoduja złuszczanie naskórka.Skóra schodzi wtedy wiekszymi płatami lub w małych skrawkach , spowodowane jest to tez tym ze chory naskórek ( z bakteriami) obumiera i odpada a pod nim jest nowy i zdrowy Smile .Lekarz powiedział ze to nic złego i ze to normalne po tych lekach. W tej kwesti OK ,ale za to mam zapalenie pecherza moczowego i zaczeło mi sie równiez zapalenie przydatków ! Sad ( ubieram sie ciepło i nie siadam na betonie itp i z czego? ) biore antybiotyk i natamycyne ( na dzień ) i gynalgin (na noc) duzo tego Sad Pewnie po antybiotyku znów bedzie infekcja - bo tak to juz jest Crying or Very sad Czuje sie bezradna i nikt nie umie mi pomuc z tymi infekcjami , mam juz dosc wizyt u lekarzy! Crying or Very sad Czy wy tez macie takie problemy? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group