Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwna poświata przed oczami i ból głowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sparrow



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 6:08 pm    Temat postu: Dziwna poświata przed oczami i ból głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam 15 lat i mam pewien dość dziwny problem. Mianowicie mam teraz ferie, przed feriami zdarzało mi się coś takiego w szkole i dziś także miało miejsce takie zdarzenie, chodzi mi o to, że normalnie sobie w domu siedziałem i tak przez 10 minut miałem jakbym na rażące światło spojrzał i przez chwilę taka poświata pozostała, gdy to ustało po jakimś czasie głowa mnie zaczęła boleć, teraz wyspałem się i przeszło, ale mam pytanie co to może być, ponieważ martwię się tym, bo wcześniej 2 razy miałem tak samo, takie jakbym naświatło spojrzał, a później bół głowy...proszę o pomoc, być może brakuje mi jakiejś witaminy, czy o co chodzi, proszę... Crying or Very sad


----edited by emilka---
zmieniałam tytuł na bardziej odzwierciedlający treść tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madelajn



Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm myślę, że to nie jest objaw świadczący o braku jakiejś witaminy. Może to być objaw świadczący o przemęczeniu, ale myślę, że to już musiałoby być baaaardzo wielkie i długotrwałe przemęczenie. Jeśli objaw wróci i pojawi się kilkakrotnie to uważam, że musisz udać się do lekarza, który zleci jakieś badania np. w razie konieczności tomografię komputerową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group