Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwna kośc z tylu karku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pitrik7



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Paź 03, 2008 10:33 pm    Temat postu: Dziwna kośc z tylu karku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mojej Mamie gdzieś tak od roku zaczeła rosnac dziwna kośc i kompletnie nie mam pojecia co to jest.
Juz dokladnie opisuje - kosc ta wyglada jak polkula wielkosci limonki i znajduje sie z tylu glowy ponizej szyji - gdzies na wysokosci karku dokladnie posrodku.
Co to może byc - przyznam sie ze dziwnie to wyglada i przypomina cos jak garb ale nim nie jest
Bardzo prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dalien



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie musi być kość. Wg mnie możliwość jest zmiany nowotworowej takich sygnałów wydawanych przez ciało nie należy lekceważyć i natychmiast udać się do lekarza. Może to także być jakieś zwyrodnienie, zapalenie... Wiele rzeczy nasuwa się na myśl - w trosce o zdrowie Twojej mamy szybko zapisz ją do lekarza rodzinnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group