Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwna "gula" w pochwie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ona
Gość









PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 4:33 pm    Temat postu: dziwna "gula" w pochwie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc, mam takie troche glupie pytanie... od kilku miesiecy lecze sie na ureaplasme, po ostatnim antybiotyku chyba jest poprawa, to co mam "w srodku" przestalo byc juz tak opuchniete i bolesne jak wczesniej przy kazdej probie zalozenia chocby globulki. dzieki temu ostatnio przy zakladaniu jakiegos specyfiku dopochowego wyczulam dziwna "gule" wielkosci mniej wiecej pileczki pingpongowej, na wysokosci mniej wiecej 8 cm od wejscia do pochwy, troche bardziej na lewo niz na srodku. na jej powierzchni byla jeszcze mala krostka wyczuwalna pod palcami, po paru dniach sie zmniejszyla (krostka, nie gula). teraz mam to glupie pytanie - czy to jest naturalne? bo nie bardzo wiem co o tym myslec. co mozna wyczuc wkladajac palce do "normalnej" pochwy???? dodam, ze nie mam zadnych boli. czy to moze byc endometrium? po prostu nigdy nie uzywalam nawet tamponow i nie mam pojecia czy to bylo w mojej anatomii juz wczesniej czy pojawilo sie teraz i nalezy sie przejac.
Powrót do góry
ona
Gość









PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ktos moze mi odpisac? Sad
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinnaś spytać lekarza,czy to normalne.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 6:37 pm    Temat postu: Re: dziwna "gula" w pochwie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ona napisał:
czesc, mam takie troche glupie pytanie... od kilku miesiecy lecze sie na ureaplasme, po ostatnim antybiotyku chyba jest poprawa, to co mam "w srodku" przestalo byc juz tak opuchniete i bolesne jak wczesniej przy kazdej probie zalozenia chocby globulki. dzieki temu ostatnio przy zakladaniu jakiegos specyfiku dopochowego wyczulam dziwna "gule" wielkosci mniej wiecej pileczki pingpongowej, na wysokosci mniej wiecej 8 cm od wejscia do pochwy, troche bardziej na lewo niz na srodku. na jej powierzchni byla jeszcze mala krostka wyczuwalna pod palcami, po paru dniach sie zmniejszyla (krostka, nie gula). teraz mam to glupie pytanie - czy to jest naturalne? bo nie bardzo wiem co o tym myslec. co mozna wyczuc wkladajac palce do "normalnej" pochwy???? dodam, ze nie mam zadnych boli. czy to moze byc endometrium? po prostu nigdy nie uzywalam nawet tamponow i nie mam pojecia czy to bylo w mojej anatomii juz wczesniej czy pojawilo sie teraz i nalezy sie przejac.

Witaj,powiem Tobie szczerze ze moim zdaniem powinnas sie skontaktowac sie z ginekologiem Wedlug mnie moga to byc zmiany torbielowe ale istnieje mozliwosc ze poprostu u Ciebie jest to juz w anatomii
pozdrawiam
Powrót do góry
Ginekolog
Gość









PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 10:47 am    Temat postu: Według mnie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

--------------------edit by drapaka---------------
Post skasowany. Proszę zmienić nick. Sądząc po treści posta nie jesteś ginekologiem. A takie posty są nie na miejscu. Nikt nie będzie przesyłał ci na meila zdjęć swoich genitaliów
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group