Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwe dolegliwości- menopauza?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majalena



Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: W-WA
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 6:24 pm    Temat postu: dziwe dolegliwości- menopauza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam straszny problem.Chodzi o to że moje piersi są twarde w środku a w brzuchu czuję jakby mi się coś ruszało. W maju się kochałam bez zabezpieczenia i nie wiedziałam czy mogę być w ciąży,ale pojawił mi się okres i wydawało mi się że jest wszystko w porządku. Miałam tak przez trzy miesiące, w tym rzecz że w tym ostatnim miesiącu okres trwał mi tylko dwa dni. Robiłam testy ciążowe, byłam u ginekologów, dokładnie u 2, robiłam USG i nic mi nie wykryli. Powiedzieli że nie jestem w ciąży, ale ja myślę że jestem. W dodatku mam podwyższoną temperaturę waha mi się od 37,00 do 37, 6. Mam bule pleców, takie mrowienie, nie wiem co to jest, a lekarze ciąży mi nie wykrywają, jeden powiedziała że mogę przekwitać, o co tu chodzi?Gdybym była naprawdę w ciąży to byłby to 12 tydzień. Błagam o pomoc, bo jeżeli to jest ciąża, to po mnie Sad


---edited by emilka----
zmienilam odrobine tytul
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślisz że nic by niewykryli? Oczywiście że w ciąży niejesteś, a skoro lekasz powiedział że przekwitasz to pewnie tak jest wsumie wtedy teżma sie. różne objawy i zatrzymanie krwawienia albo osłabienie go.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majalena



Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: W-WA
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale mam dziwnie powiększony brzuch, niezbyt juz wierzę lekarzom, te wszystkie objawy, czy to przypadkiem nie ciąża? Przekwitać to nie wiem, bo mam 40 lat, raczej wątpię by w tym wieku już przekwitała. Okres mam ale nie wiem czy w tym miesiącu co będzie go dostanę, boję się że jestem w ciąży. Tylko dziwne że jak robiłam testy ciążowe domowe to miałam tylko jeden pasek, czyli negatywne. Może to jakaś choroba? a Brodawki też mam większe, czy to ma być menopauza, chyba nie, doradźcie mi! Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie ciąża a jak nie wierzysz lekarzom to czemu nie zrobiłaś badania na beta hcg?
mi się wydaje, że trzeba szukać przyczyny gdzie indziej, morfologia, biochemia, mocz i badania hormonalne zrób
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majalena



Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: W-WA
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiedy byłam w pierwszych etapach tak mi się wydaje ciąży, około 3 tygodnia to miałam wynik beta hcg <1. dwa tygodnie temu robiłam kolejne tylko tańsze i wyszło że wynik ujemny, a czuły był na 20 tych punktów. To co to może być? Piersi mam twarde, temperatura mi nie maleje 37,0-37,6 , brzuch jakbym była w ciąży, na plecach mrowienie. Nie wiem co mam już o tym myśleć Sad proszę pomocy!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja trochę nie rozumiem, nie ufasz opiniom dwóch niezależnych specjalistów, którzy Cię przebadali, a wydaje Ci się, że na jakimś forum dostaniesz cenniejszą diagnozę?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Scan13semanas1.png

Tu jest zrzut z USG w 13 tygodniu, myślę, że dużym pechem byłoby trafienie na dwóch ślepych ginekologów pod rząd Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majalena



Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: W-WA
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to są zdjęcia z usg:
http://img524.imageshack.us/img524/4572/img002rv5.jpg

http://img182.imageshack.us/img182/7876/img003eo7.jpg

nie wiem do końca o co w nich chodzi, czy ktoś wie może?
czy widać na nich ciążę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina25



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódź
PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 8:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zdarzają się co prawda jakieś dziwne przypadki kiedy ginekolog myli ciążę z torbielem( sama taki znam!:\)ale nie sadzę żeby w twoim przypadku doszło do pomyłki.Może idź po prostu do lekarza pierwszego kontaktu? skoro masz temp.to ja sprawdziłabym jeszcze OB.Nie chcę Cię martwić ale panikujesz tą ciążą,a nie sprawdzasz,że to może okazać się coś gorszego niż nowe życie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majalena



Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: W-WA
PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 9:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co to znaczy te 6,5 cm na zdjęcu Usg ? czy widać na tym dużym zdjęciu ciążę, to dla mnie bardzo ważne, bo bez przyczyny nie mam podwyższonej temperatury i brzucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka jest w 12tyg i brzucha wogóleniema powiększone, moim zdaniem jakoś sepcjalnie przez te dwa miesiące by sie niepowiekszył. W ciążąy niejesteś lekarze może i czasami są niekompetentni ale napewno nie ślepi zdarza sie ale wątpie żeby dwa razy pod rząd. Robiłąś testy wyszły ujemne ciąża wykluczona jak dlamnie. Moim zdaniem jak najszybciej powinnaś iść na badania kontrolne a nie przejmować się ciążą. A przekwitanie w wieku 40lat jest możliwe, są kobiety przekwitające jeszcze szybciej.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group