Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziewica a tampon ...

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 9:13 pm    Temat postu: dziewica a tampon ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiedzcie mi czy sa jakies przeciwskazania do tego aby dziewica uzywala tamponow ??? jesli tak to jakie ?? a jesli nie ma to jakie tampony polecacie na sam poczatek ?? z gory dzieki za odpowiedzi Smile pozdrawiam SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyy mozesz sobie błone nimi przebic..nie wiadomo czy ja masz dosc blisko czy daleko.. Wink ja bym jechała na podpachach, fakt ze ich nie uzywam ale 1wszy raz ma byc niezapomniany i nie chciałabys chyba przebic błony tamponem? Rolling Eyes
Jednak sa dziewczyny (dziewice) ktore uzywaja tamponow i nie przebiły błony,ale nigdy nic nie wiadomo.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja używałam na początku samych tamponów i sobie błony nie przebiłam. stosowałam jakieś OB, ale nie pamiętam, bo to wieki temu było a teraz już tamponów nie stosuję, więc się nie interesuję za bardzo. myślę, że spokojnie możesz najpierw spróbować wersji "mini" i potem się przerzucić na większy kaliber Wink nie ma się czego bać.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 7:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilka a jak ma blisko błone to nie ma sie czego bac? Shocked co za przyjemnosc przez tampon... mozna oczywiscie ryzykowac Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm.. ryzyko na pewno jakieś istnieje. wybór należy do oliwii czy je podejmie Smile poza tym podpaski są zdrowsze. to tak na marginesie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a dlaczego zdrowsze?? mozna dostac jakis chorob przez uzywanie tamponow?? Smile jednak wole nie ryzykowac ale na przyszlosc chciala bym co nieco wiedziec SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zdrowsze pod względem chorob kobiecych znaczyt sja infekcji pochwy. bardziej podrażniają nabłonek pochwowy i krew miesiączkowa o odczynie zasadowym zmienia pH w pochwie na niekorzystne. oczywiście przy podpaskach też nie jest tak super, ale nie styka się ona bezpośrednio.
na ale tampon wygodniejszy Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no t racja Smile nic dzieki za odpowiedzi Smile poczekam jeszcze z tymi tamponami nic mi sie nie stanie RazzSmile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sie 29, 2007 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja uwazam ze dziewica w sumie nie powinna uzywac tamponow bo tu chodzi o blone dziewicza, ja zaczelam uzywac dopiero po moim "pierwszym razie" ale decyzja nalezy do ciebie Wink
a co do infekcji to sie zgadzam ale... czeste dbanie o higiene i wymiana tamopnow nie wplynie az tak zle Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej, ja zaczełam używać na długo przed pierwszym razem (ktorego nota bene jeszcze nie miałam Wink ) i bardzo je sobie chwalę. o niebo wygodniejsze i praktyczniejsze. podpask zakładam tylko na noc, doprawdy nie wiem jak w takiej 'pieluszcze' można cały dzień wytrzymać.
z tamponow na początek polecam Tampaxy z aplikatorem lub OB
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group