Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziewica a ciąża

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xyz88



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 12:01 pm    Temat postu: Dziewica a ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanie ponieważ przy piszczotach z moją dziewczyną jak wstała u wejscia do pochwy zauważyłem białą konsystencje coś w rodzaju tak jakby mojej spermy albo to była jej wydzielina po orgazmach sam nie wiem bo członek był blisko pochwy natomiast nie w niej i teraz mam pytanie czy możliwe jest zapołodnienie jeżeli ta konsystencja nie była w niej tylko na zewnatrz na niej? w dodatku ona jest jeszcze dziewicą więc być może to jakąś dodatkową ochrone może stanowić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludzie, a dlaczego dziewica ma nie zajść w ciążę? Co ją przed tym chroni??

Błona dziewicza nie chroni przed ciążą, ma małe otworki przez które przepływa krew miesiączkowa, więc sperma też by mogła.

A co Twojego przypadku...

Jeśli to były dni płodne to jakieś prawdopodobieństwo istnieje, jeżeli sperma się dostała u wejścia pochwy. Ale to rzadkość.

Uważam, że nie Twoja dziewczyna nie jest w ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xyz88



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe ale jak by na to nie patrzeć to jednak do zapłodnienia dochodzi jedynie gdy członek jest głeboko w pochwie, według mnie nawet gdyby się dostały do wnętrza pochwy to miały by za daleką drogę żeby dotrzeć do jajeczka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie o to chodzi. Sam się umocniłeś w przekonaniu, że dziewczyna nie jest w ciąży.

Wink

Napisałam o tym rzadkim przypadku, bo gdzieś czytałam o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gutek86



Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bukowno
PostWysłany: Nie Lut 18, 2007 2:31 pm    Temat postu: Dziewica a wpadka? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam ogromny problem i prosilbym o pilna odpowiedz. Otoz wczoraj spalem u swojej dziewczyny ( jest dziewica) i doszlo prawie do stosunku tzn nie rozdziewiczylem jej ale ale doszlo do lekkiego wytrysku na jej pochwe bo nie mialem gumki...powinna miec okres za 4 dni i chcialem sie spytac jak duza jest mozliwosc zajscia w ciaze??? i czy jest jakas tabletka czy cos co by mozna podac jej w trybie pilnym zeby nie byla jednak w ciazy??? POMOCY

---- edit by Paweł:
Nadawaj tytuły tematy małymi literami, a znaki interpunkcyjne pisz maksymalnie 3 obok siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Lut 18, 2007 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem tabletka nie potrzebna:) jezeli zeczywiscie do okresu sa 4 dni to w takim razie wam sie upieklo bo sa to dni nieplodne Smile ale nastepnym razem lepiej miejcie gdzies w pogotowiu prezerwatywe Wink a jeszcze sie zapytam... co to znaczy lekki wytrysk?? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Pomyślcie o zabezpieczeniu na drugi raz.
2. Warto by było zapoznać się z cyklem miesiączkowym kobiety - zarówno polecam to Tobie jak i Twojej dziewczynie.
(Oczywiście cyklem Twojej dziewczyny szczególnie, bo każda z kobiet ma inaczej.)
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjusz



Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 10:19 am    Temat postu: Ważne pytanie... pomózcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam powiedzcie mi czy kobieta która jest dziewica moze zajsc w ciąże przez kontakt ze spermą po jej wargach sromowych.???


temat przyłączyłam do pokrewnego problematycznie. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezeli miala dni płodne to oczywiscie ze TAK!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandraaa273



Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 3:07 pm    Temat postu: sex i dziewictwo. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakies 2 tygodnie temu kochalam sie z moim chlopakiem.
ostatnio bylam u ginekologe i powiedzial mi ze jestem nadal dziewica...
jak to mozliwe?? Question
prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group