Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziewczynka czy chłopczyk?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edytka



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I już wiem że będzie synuś Smile widziałam maleńkiego pisiorka Wink mój ukochany się cieszy bo marzył o synku. jednak te geny po nim poszły. dziwna zasada ale możliwe. pozdrawiam[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe gratuluje Exclamation Exclamation zycze zdrofffkaaa Tobie i malenstwu Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 7:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez gratuluje malego ksiecia Wink Wszystkiego naj dla Was .I pogratuluj dumnemu tacie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przylaczam sie do gratulacji Laughing Synusie sa fajne,wiem cos na ten temat.Duzo zdroweczka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiek212



Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja przyjaciołka cała ciaze nie wymiotowała Exclamation ani razu Exclamation wszystko przebiegło bezproblemowo i miała bardzo ładna cere i urodziła cudowna core Razz Very Happy u kazdej kobiety przebiega to inaczej. Chec na słodkie-dziewczynka,na ostre- chłopak



ja w to nie wierze:) ja tez cala ciaze nie wymiotowalam jadlam slodkie i kwasne a ostrego nie moglam a urodzilam synka:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dragonette87



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ...z drugiej strony lustra...
PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja od samego poczatku czulam, ze bedzie chlopiec i sie nie pomylilam.
Objawy jak na dziewczyne byly, lecz wybryki jedzeniowe jak na chlopca;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group