Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dysplazja włóknista kośći lewej zatoki szczękowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysztofr89



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 12:19 pm    Temat postu: Dysplazja włóknista kośći lewej zatoki szczękowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dysplazja włóknista kośći lewej zatoki szczękowej,co robić ?


Mam 19 lat. Rozpoznanie choroby: dysplasia fibrosa ossium. 10 lat temu dokonano badania i stwierdzono tą chorobę. Za 10 dni muszę podjąć decyzję o ewentualnej modelacji kości. Co mam robić?
Nic mnie nie boli. Chodzi mi o wygląd twarzy. Miał ktoś z tym do czynienia? Boje się o uboczne skutki operacji. Proszę o odpowiedź.

Zdjęcia z tomografii komputerowej:



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PCD



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zachodniopomorskie
PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam doczynienia z tą chorobą. Jak chcesz coś wiedzieć to napisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
log123



Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 11, 2012 8:50 pm    Temat postu: Prośba Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote="PCD"]Ja mam doczynienia z tą chorobą. Jak chcesz coś wiedzieć to napisz.[/quote] Ja mam również tę chorobę. Proszę o kontakt na maila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group