Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

DXM

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radar



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 2:01 am    Temat postu: DXM Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elO! Słyszeliście o Dextrometorfanie? Jak sie ktoś zna na dragach, może odpowiadać. Czy jednorazowe spożycie dla celów rekreacyjnych tj. 300mg DXM może spowodować jakieś nieodwracalne zmiany w organiźmie. Wiem że przy dłuższym stosowaniu mogą wystąpić problemy z sercem, wątrobą, nerkami i pewnie psychiką. Ciekawi mnie czy jednokrotne uycie może przynieść efekty nieporządane i spowodować trwały uszczerbek na zdrowiu. Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nic Ci sie nie stanie;] w zależności od wagi powyżej 1500mg bodajrze robi sie niebezpiecznie
ale nie bierz tego to jest syf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hey. Odradzam dxm co do dawek rekreacyjnych to juz od 150 mg.
Powyzej 1000 mg moze nastapic zgon.
Dxm przewaznie jest składnikiem lekow na kaszel takich jak akodin.
W jednej tabletce akodinu jest 15 mg dxm.
Jezeli chcesz zaczac to na poczatek proponuje 10 tabletek.
W sumie zalezy od masy ciała.
Ja po tym gównie jestm otłumiona patrze w jedno miejsce obraz mi wiruje itd, nie mozesz złapac rownowagi.
Po za tym wywołuje on dosc realne halucynacjie.
Musisz po jego zarzuciu połozyc sie w ciemnym pomieszczeniu mp3 na uczy i odpływasz.
Chociaz osobicie bardziej polecam kodeine, poczytaj troche w necie to oczaisz wszystko.
A dxm to syf, watroba mi po tym siadła tak samo po efedrynie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm w sumie tego co następuje po wszelakich środkach narkotyzujących nie można nazwać halucynacjami;) bo zarzywamy to świadomie i wiemy ze w gruncie rzeczy jest to nimi spowodowane a halucynacje polegaja na tym ze wierzymy ze to jes rzeczywistość

co do kodeiny to tez słyszałem że jest si;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akurat dxm nalezy do srodkow halucynogennych.
Dziala na nasz ukaład osrodkowy.
Kodeina bardzo fajna rzecz...pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może działać ale praktycznie rzecz biorąc to nie są halucynacje ;] Very Happy to jest bład merytoryczny;]
halucynacje sa nieświadome nie wiesz ze to są zwidy, a po narkotykach wiesz ze to są zwidy, cieszysz jeszcze z nich ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Paź 10, 2007 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naprawdę godne polecenia...

Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nina77



Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po deksie halucynacje? - jakoś mi się nie wydaję , bardziej są to pewne wizję na zamkniętych oczach . Dawkę oblicza się wedle masy ciała chociaż uważam że 10 tabletek to jest trochę mało no ale zależy kto ile waży.
Są zaburzenia równowagi. DXM nie za bardzo mi odpowiada szczególnie że się "choruję" na drugi dzień. O wiele wiele bardziej wolę kodeinę. No ale jak wiadomo dragi niszczą zdrowie a szczególnie leki w takich ilościach. ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group