Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dwie różne źrenice

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julka



Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 3:34 pm    Temat postu: Dwie różne źrenice Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej Smile) co oznaczają dwie inne źrenice ? w jednym oku jest wieksza od tej w drugim. co to oznacza u kobiety mającej ok 40 lat ? prosze szybką odpowiedz :*

Prosze nadawac tytuly bardziej sugerujace problem
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dwie zrenice o roznej wielkosci moga oznaczac wiele rzeczy,czesto wynika to poprostu z takiej urody,czasami z natezenia swiatla (wtedy moga reagowac inaczej)zdaza sie tez ze wynika to z uszkodzenia centalnego ukladu nerwowego , nacisku na jedna z polkol mozgu.W wiekszosci przypadkow jest to uroda posiadacza oczek,jesli niepokoji Cie to mozesz udac sie do lekarza nie jestem pewna czy taka sprawa powinien zajac sie okulista czy neurolog.Pozdrawiam Iga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julka



Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i wlasnie problem tkwi w tym ze na te dwie inne zrenice zwrocil uwage lekarz i powiedzial ze u kobiety w tym wieku to o czyms swiadczy...i nie chcial nic wiecej powiedziec...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to jezeli zauwazyl to lekarz i mialby jakies podejrzenia to napewno poradzilby konsultacje ze specjalista jesli tego nie uczynil a powiedzial tylko ze u kobiety w tym wieku to o o czyms swiadczy to nie mam pojecia o co moze chodzic,nie mam pojecia co to za lekarz,bo ja mysle ze powinien dac skierowanie do neurologa i ew.poradzic wizyte u okulisty,nic nie rozumiem Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a pytałyście tego dziwnego lekarza, o czym może to swiadczyć? jakos sobie nie potrafie wyobrazic tego, że się pytam specjalisty, a on mówi, że nie powie :/ powinien chociaż poradzic do jakiego lekarza się z tym udać i czy w ogóle jest taka konieczność... dziwne.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group