Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

duzy problem z brzuchem i nie tylko1?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sysiaczek



Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 4:32 pm    Temat postu: duzy problem z brzuchem i nie tylko1? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam

od kilku dni z dnia na dzien napuchl mi brzuch. nie wiem z kad to sie wzielo. co 5 minut chodze do toalety, czasami odczówam kłucie w okolicy prawej dolnej czesci brzucha.

dodam tez ze raczej nie jest to ciaza poniewaz robilam test i wyszedl negatywny.

nie wiem juz co mam robic. prosze o pomoc.

pozdrawiam

Sysiaczek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bobuczek



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze zaczynaja sie problemy z watroba, a moze to jelita, stres.Ja mam taki problem od kilku lat,przyzwyczailem sie do tego.Mam zespol jelita drazliwego i teraz postanowilem zadbac o siebie.Zastanawiam sie tylko dlaczego rowniez mam wzdety brzuch.Moze to powietrze w jelitach.drugi tydz zaczalem odchudzania i jestem na diecie, do tego biore zelixe-na odchudzanie.Waga po 7 dniach spadla mi o 2.5 kg, ale brzuch nadal ogromny-nadety,nie wiem skad to sie wzielo.Choc wczesniej tez byl taki wielki, to liczylem, ze z dieta i spadkiem zacznie i on spadac, a tu zadnych zmian.U Ciebie to klucie mnie niepokoiZ prawej jest watroba, a moze to jelita.Najlepiej usg i badanie krwi.pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Memory



Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile jestem nowa na forum, również mam problemy z brzuchem od ostatnich kilku dni, panikuję że to ciąża ale nie wiem czy pulsowanie tętnicy brzusznej i ruchy jelit mają z tym coś wspólnego, od ostatniego stosunku minęły dwa miesiące, miałam normalnie dwa razy okres, nic mi się nie działo, więc nie wiem czy to możliwe że jestem wciąży zwłaszcza że wytrysk nastąpił po za mną...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alann



Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Memory w ciąży nie jesteś raczej...Poza tym pisz proszę w odpowiednim temacie i w odpowiednim dziale.

Ruchy perystaltyczne i pulsacja aorty to normalne fizjologiczne "zjawiska"...

Dzieje się coś oprócz tego ze czujesz że jelita pracują?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group