Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Duże zgrubienie na penisie - nagle się pojawiło

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bukowsky234



Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 7:23 pm    Temat postu: Duże zgrubienie na penisie - nagle się pojawiło Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

Dziś zauważyłem spore zgrubienie na swoim penisie. Maxymalnie mogło się rozwinąć w ciągu ostatnich 24h-48h, choć wydaje mi się, że maksymalnie przez ostatnią noc, przecież bym czuł/widział, że coś jest nie tak. Poniżej żołędzia, po lewej stronie. Wzwód mam normalny, nic nie boli.

Jest to miękkie w dotyku, czuć jakąś żyłkę, przy samym penisie jest jakby coś, nie wiem, jak to okreslić.

Nie wiem, czym może być to spowodowane. Ew. podpowiem tylko, że przez ostatnich ~ 5 tygodni biorę Azitrox, antybiotyk na trądzik. Jedna tabletka/tydzień. Nie wiem, czy to ważne, ale mówię. Ostatnio mam też kaszel taki przewlekły, choć już słabszy - nie wiem, czy to alergiczne/przeziębieniowe, czy co - samo pojawia się, samo mija o tej porze roku.

Podrzucam zdjęcie, mam nadzieję, że nie narusza regulaminu, robię to tylko w celu konsultacyjnym. W zwodzie i w stanie spoczynku.



Proszę uprzejmie o poradę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, szczerze - taki problem to dla mnie lekkie zaskoczenie, trudno powiedzieć co to jest, warto udać się najpierw do apteki i wypróbować maść, altacet i smarować przez tydzień, jeżeli problem nie zniknie to należy udać się do lekarza rodzinnego, który powinien skierować Pana do chirurga. To moim zdaniem najlepsze wyjście z tej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolka001



Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrzy specjaliści są w Oberclinic. Mój mąż miał lekkie zgrubienie na swoim penisie. Konsultował to u lekarza , który polecił nam tą klinikę. Z mężem już wszystko ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group