Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Duże problemy z wypróżnianiem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lila19



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 5:19 pm    Temat postu: Duże problemy z wypróżnianiem. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem. Otoz od kilku miesięcy mam problemy z wyproznianiem. Zawsze miałam pewne problemy- typu stolce bez kształtu zazwyczaj, takie jakby bardziej biegunkowe, choć biegunka to nie była. Przed wielkanocą zmieniłam tryb życia, zaczęłam się zdrowo odżywiać i moje wyprozniania stały się wręcz wzorcowe( normalny kształt i konsystencja, były one często, ponieważ wcześniej moja dieta była dość nie zdrowa i trochę się tego nagromadziło w jelitach). Po jakimś miesiącu takiej diety (więcej warzyw, owoców, ruchu- normalne zdrowe jedzenie i życie), dostałam nagle silnej biegunki. I się zaczęło, bo przez ponad 3 tygodnie nie mogłam się wypróżnić. Za przeproszeniam chciało mi się, ale nic nie szło. Czułam się ciezka. Dopiero po jakimś czasie powolutku w małych ilościach zaczęłam się załatwiać, ale zawsze czułam, że to nawet nie połowa tego co powinnam wydalic. Po jakimś czasie się to "unormowało", ale mój "biegunkowy"? problem jest nadal. Nie mogę się normalnie załatwic, bo zawsze jest stolec wodnisty, biegunkowy. Czy ktos miał moze tak? Odzywiam się normalnie. Raz lepiej raz gorzej. Nie jem fast food ani nic. Pomocy. A i ostatnio wykryto u mnie niedoczynnosc tarczycy, ale przeciez powinnam mieć zaparcia, a nie cos a'la biegunka;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group