Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Duszności, zawroty głowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frogu



Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 10:54 pm    Temat postu: Duszności, zawroty głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio miewam takie jakby dziwne dusznosci tzn gdy wchodze po schodach to pozniej nie potrafie zlapac oddechu i czesto kreci mi sie w glowie. czasem tez przez chwile boli mnie serce. rowniez jak biegne to zaraz nie moge oddychac i mam zawroty. byla bym wdzieczna gdyby ktos powiedzial mi co mi jest. z gory dziekuje Smile

Zmieniam tytuł wątku / Zibi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

frogu
trudno jasno określić co Ci może dolegać.
Twoje dolegliwości wskazują albo na problemy z sercem albo z płucami: astmą, POCHP .
na odległość nie da się nic zrobić .wskazana wizyta u lekarza i badania: osłuchowe (z płucami ok), EKG, nie zawadzi też morfologia.

bierzesz jakieś leki?
masz jeszcze jakieś dolegliwości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group