Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Duszenie"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*Mateusz*



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 1:08 pm    Temat postu: "Duszenie" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich i bardzo prosze o pomoc w mojej sprawie!!

Od jakiegos czasu moją mame nękają ataki "duszenia się" i nie wiadomo czym sa spowodowane (domyslam sie, iz moze stres)!!

Odbywa sie to tak, ze ni z tad ni z owad zaczyna ja dusic w okolicach gardła, nie moze zlapac tchu Sad nie musze nikomu tlumaczyc do czego to prowadzi Sad !! Takie ataki trwaja naprawde roznie jesli chodzi o ich dlugosc! Najgrozniejszy byl pierwszy kiedy to juz naprawde... ehh prosze Was o pomoc jesli spotkaliscie sie z czyms takim!!

Moja mama była u lekarz, ktory powiedzial "trzeba dzwonic po pogotowie, takie przypadki bada sie kidy maja miejsce" -> dla mnie to jest jakas parodia co ten pseudo lekarz powiedział Twisted Evil ma szczescie, ze nie bylem z mamą!!

Pozdrawiam i z góry dziekuje za kazda pomoc!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 12:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niech pójdzie do normalnego lekarza a nie do jakiegos pajaca. ja mam takie napady ale w klatce piersiowej. boli jak cholera, oddychać nie można. ja z kolei się dowiedziałam że to może być na tle nerwowym. więc podejrzewam że u twojej mamy też bedzie jakaś nerwica. może neurolog?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babsi



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście te ataki duszenia mogą się wiązać z nerwicą. Niedawno spotkałam się z podobnymi atakami duszenia, które wykluczyły nerwicę, astmę i choroby serca, a okazało się że duszenie jest reakcją alergiczną:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group