Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Drżenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anus94



Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 6:24 pm    Temat postu: Drżenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój problem miał swój początek już w łonie matki . Mianowicie występowały u mnie drżenia kończyn i nie tylko po urodzeniu nic sie nie zmieniło przyjmowałam wtedy leki . Dolegliwości ustąpiły następnie odnowiły kiedy rozpoczęłam czwartą klasę wyglądały jednak nieco inaczej występowały podczas ćwiczeń ;drżenia całego ciała a także głowy . w tej chwili mam szesnaście lat i odczówam drżenie głowy (wystepuje raczej cały czas) nasilające się w stanach nerwowych po wykonanych czynnościach ruchowych. Zastanawiam sie czy może byc to powiązane z z kardiologią.Oczywiscie wykonano u mnie rezonans magnetyczny ,który nie wykazał żadnych zmian w mózgu. Badania od strony neurologicznej nie wykazały nieczego więc je zakończono.
Proszę o pomoc i z góry dziękuje za odpowiedź .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group