Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Drzenie rak i sciskanie za szczeka po wysilku ? ...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arrt



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulechow
PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 1:28 pm    Temat postu: Drzenie rak i sciskanie za szczeka po wysilku ? ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Moj problem zwiazany jest z wysilkiem... Ogolnie uprawiam pilke nozna i nigdy podczas gry nie odczuwalem zeby bylo cos nie tak. Problem pojawia sie np. przy wrzucaniu wegla, lub odsniezaniu podworka gdy wysilek jest staly.
Po tych czynnosciach zaczyna mi mocno bic serce, robi mi sie slabo, trace apetyt, pojawiaja sie lekkie nudnosci, drzenie rak i mocny bol w postaci sciskania za szczeka lub z tylu glowy.
Czy sa to objawy jakiejs choroby zwiazanej z sercem ?
prosze o odpowiedz ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trochę dziwne, że objawy nie pojawiają się także podczas gry w piłkę.
nie wiem czy to jakaś choroba ale może warto zbadać sobie poziom cukru i zrobić ekg, może holtera?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group