Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

drgawki podczas snu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 1:18 pm    Temat postu: drgawki podczas snu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pytanie mam takie od czego moga byc spowodowane.
Zaobserwowalam je u mojego partnera. Napoczatku myslelismy ze to moze brak jakis witamin. Obecnie myslimy ze brak urlopu i wycieczenie organizmu... Ale o ile z pierwszym zastosowalismy tabletki to z drugim niestety nie moze wziac urlopu. Dlatego szukam jeszcze innej przyczyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tvisha, a jakieś inne niepokojące objawy? rozbicie, zaburzenia koncentracji, kołatania serca, senność, zaburzenia nastroju? jeżeli nie, to prawdopodobnie jest to normalna reakcja organizmu przy odpręzeniu, ale warto byłoby się zgłosić do lekarza i porobić podstawowe badania, mocz, krew, cukier

partner bardzo prowadzi stresujące życie?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pije ostatnio duze ilosci alkoholu bo stwierdza ze potrzebuje rozluznienia. Ma bardzo odpowiedzialna prace i bardzo stresujaca. Pracuje nawet jak nie jest w pracy.

nie zwrocilam uwagi na inne niepokojace objawy. Mnie to troche stresuje jak sie budze w nocy i widze ze ma drgawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to więc kwestia przemęczenia i stresu. nerwy potrafią nieźle dać znać o sobie. alkohol też szczególnie dobrze nie robi ;] i niech zwróci uwagę na swoją dietę, bo z tego co pamiętam, to z racjonalnym odżywianiem to tak ciężko było, si? jakieś głodówki, jeden posiłek dziennie itd? do lekarza nie da się zaciągnąć?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzis mam totalnego dola ... Wczoraj pracowal od 8 rano i nadal pracuje a juz prawie 9 rano. 25h w pracy.
Bardzo szczery uczciwy uczuciowy pracocholik i alkoholik. Wydaje mi sie ze za duzo chce wziac na swoje barki, ale nie potrafie mu powiedziec zeby troche zwolnil. Tlumaczy mi ze teraz nie moze zwolnic, ze walczy o nasza przyszlosc i ze powinnam zrozumiec. To ja mowie ze mozemy mieszkac pod mostem byle byc razem. A on uwaza ze zobacze ze nie bede chciala jak przyjda dzieci. I rece mi opadaja.

Rozmawialam z nim rownierz o tym co pisaliscie na temat glodowek i pytalam sie z kad on to bierze - swoje pomysly. Powiedzial ze na studiach mial dietetyke i ze mial duzo dobrych ksiazek na ten temat i bym sie nie przejmowala. Ja nie mam zadnej wiedzy w tej dziedzinie wiec zostaje przy jednym do dwoch posilkow dziennie plus wieczorem jakis maly deser.

Do lekarza twierdzi ze bedzie trzeba pojsc ale nie ma czasu narazie i juz sie to ciagnie i ciagnie kolejny miesiac. Naprawde nie wiem co robic. Zaczynam bardzo sie martwic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli się GŁODZI i w dodatku NADUŻYWA ALKOHOLU?
No cóż, jeżeli to trwa trochę (a trwa, bo o głodówkach już wcześniej pisałaś) to bardzo prawdopodobny jest ten niedobór witamin i mikroelementów. Po pierwsze: nie je, a po drugie: alkohol wypłukuje większość witamin, zaburza wchłanianie, powoduje zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, lipidowej, no można pisać bez końca. Bez zmiany trybu życia suplementy wiele nie pomogą. Co z tego, że są naszpikowane witaminami, jak się nie wchłoną albo zostaną spłukane. Zresztą przepracowanie i przemęczenie też mają tutaj swój udział. Stan zdrowia to wypadkowa wielu czynników.

I do lekarza -> to priorytet, nie może nie być na to czasu. Szkoda zdrowia.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to sie nazywa glodzeniem. Wkoncu podczas ramadanu ludzie jedza tylko raz dziennie nieduzo i zyja. Trwac to trwa dla niego pewnie okolo 6 lat. Nie jemy przasnych buleczek ale raczej warzywa roznego rodzaju z kaszami ( obecnie nie znajduje w sklepach w brukseli kasz wiec pozostaje kuskus). Chociaz ostatnio duzo podrozowal i duzo czasu pomieszkiwal w hotelach i nie mial jak robic sobie jedzenia z braku lodowki i kuchni wiec bulki na miescie. Moze to jest przyczyna.

Jesli chodzi o alkohol i lekarza nie wiem jak na niego wplynac ... wydaje mi sie ze wykorzystalam wszelkie mozliwosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Oliwiusiaaa



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 3:51 pm    Temat postu: Glosujcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wycinam! przeczytaj regulamin~! jeszcze dwa takie wyskoki i wygrasz ode mnie- bana na forum!
Gosia85 Twisted Evil Twisted Evil
Pomozcie mi wygrac Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group