Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Drganie ciała

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maxel



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 9:59 pm    Temat postu: Drganie ciała Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy dobry dział wybrałem ale mam nadzieję że tak. Drgawki, jak sam temat mówi, tyle że o moich drgawkach w internecie nic nie znalazłem.


Drgawki występują w różnych sytuacjach np picie czegokolwiek podczas podnoszenia szklanki przy ustach mam już drgawki karku i rąk.. dodam że nasila się to na imprezach etc. W sytuacjach teoretycznie stresowych też mam nie do zniesienia drgawki całego ciała głównie rąk, napisałem teoretycznie bo stresu nie odczuwam wogóle. Nie jestem od niczego uzależniony, nie byłem i obym nie był ale próbowałem wielu rzeczy.
Ostatnio po zwykłym papierosie miałem takie drgawki ze wystać nie mogłem, i zataczałem się jak po dużej ilości alkoholu gdzie z alkoholem to mi się nie zdarza. Myślałem o niedoborze magnezu, dawniej miałem anemie ale nie tylko żelaza brakowało. Tylko czy wtedy były by aż tak uciążliwe i dlaczego nasilają się w otoczeniu znajomych skoro nie stresuje się.
Bardzo proszę o cokolwiek to by mogło mi pomóc, nie myślę że jestem chory psychicznie ale w tym dziale widziałem cokolwiek o drgawkach wiec napisałem tu. Można to przenieść tam gdzie powinno być.

przeniosłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group