Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

drętwienie palców lewej ręki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdamMo



Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 10:20 pm    Temat postu: drętwienie palców lewej ręki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, piszę na tym forum po raz 1 - lecz z problemem o którym chciałbym podyskutować. szukałem i widzę, że dużo innych osób ma taki problem co ja.

Od około 1,5 tygodnia mam drętwienie małego palca i tego obok niego lewej ręki i części dłoni. na początku nie zdawałem sobie sprawy, że to coś poważnego i to poprostu olałem lecz z dnia na dzień było coraz gorzej i drętwienie pogłębiało się, było coraz mocniejsze i coraz częstsze. Jestem po wizycie u lekarza rodzinnego w mojej przychodni ponieważ pewnego dnia zdrętwiała mi prawa część twarzy, miałem bóle pleców no i ta nieszczęśliwa ręka.

Przepisał mi takie lekarstwa: "APO-NAPROXEN 250", "AESCIN", "SIRDALUD"

Żeby było gorzej - lekarstwo SIRDALUD powoduje u mnie efekty uboczne, które są opisane na ulotce. Są to dezorientacja, senność, brak koncentracji, ogólnie wrażenie bycia pijanym oraz słabość. Nie wiem czy mam brać dalej te lekarstwa...szczególnie, że biorę je 2 dzień i nie widzę poprawy - lecz jest coraz gorzej. Dziś w nocy obudziłem się o 5 rano bo nie czułem wogóle całej ręki...

Pomożecie? Mam skierowanie do neurologa...

moje gg:3263528
mail: adam1989@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 1:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj:)
nie wiem na co są pozostałe leki ale apo-naproxen stosuje się w leczeniu stanów zapalnych.
może właśnie dlatego lekarz Ci je przepisał.
objawy które podajesz mogą mieć różne przyczyny. jedną z nich jest reumatyzm.
ja miałam taki problem rok temu. na stałe zdrętwiała mi połowa lewej dłoni i i palce: mały, serdeczny i środkowy.
wtedy myślałam, że przyczyna leży w psychice.
ostatnio przeczytałam że takie mogą być objawy tętniaka, którego ostatnio u mnie wykryli.
dobrze, że idziesz do neurologa. on powinien zlecić dalsze badania.
i mam pytanie: jak długo czekasz na wizytę?
bo jeśli czas oczekiwania jest długi to zgłoś się jeszcze raz do lekarza rodzinnego i powiedz mu o skutkach ubocznych . może zmieni Ci leki.
jeśli do neurologa idziesz za niedługo to jemu powiedz o dotychczasowym podjętym leczeniu i skutkach ubocznych ktore odczuwasz.
i daj znać co powiedział neurolog
pozdrawiam
Gosia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AdamMo



Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na wizytę do neurologa czekam do 6 sierpnia prywatnie ponieważ w szpitalu mnie olali, wyzwali i potraktowali jak śmiecia - ogólnie odmówili mi pomocy..ale to inna historia ;/

Drętwienie nadal nie ustaje po braniu lekarstw od tygodnia ;/ tylko wizyta ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group