Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

drętwienie nóg i ból w udach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lena88



Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 11:52 pm    Temat postu: drętwienie nóg i ból w udach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
Od pewnego czasu mam bardzo duży problem..strasznie bolą mnie nogi w udach, na początku bolało tylko trochę ale z każdym dniem ból sie nasila i jest nie do zniesienia, nawet kiedy siedzę to strasznie boli...w nocy jest to samo, ból jest taki straszny że mnie budzi:(czuję jakby mnie żyły paliły....mam dopiero 22 lata!mam 3 diagnozy co to jest: albo od kręgosłupa, albo jest to sprawa związana z krążeniem albo może zachwianie równowagi hormonalnej...jutro wybieram sie do lekarza alę wątpię zeby mi coś mądrego powiedział jak zwykle:(
Naprawdę się boję bo myśle już o najgorszych scenariuszach....pmocy....Sad((

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyjmujesz jakieś leki? Chorujesz na coś?Miałaś robione jakieś badania?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lena88



Dołączył: 10 Paź 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przyjmuje żadnych leków i nie choruje na nic. W ogóle nie chodzę do żadnego lekarza a ostatnie badania miałam robione może 4 lata temu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lena88
no to marsz do lekarza! nie ma na co czekać. może to niewydolność żylna lub kłopoty z krążeniem.
idź. przebadaj się. nie zamartwiaj na zapas bo to Ci nie pomoże.
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group