Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dretwienie i mrowienie reki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
many_10



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 6:50 pm    Temat postu: dretwienie i mrowienie reki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
mam prosbe o porade tak jak w temacie mam dretwienie i mrowienie lewej reki. utrzymuje sie to od 6 dni od kiedy biore leki. mialem zapalenie oskrzeli i dotalem takie leki jak metryped(lek sterydowy), augmentin, zalanzo i symbicort. objawy zapalenia ustaly,lecz jesczez mam 2-3 dni kuracji lekami. dodam ze mam astme oskrzelowa. oprocz dretwienia czasem kluje mnie tez ramie i lewa strone klatki piersiowej kolo pachy. moze to byc spowodowanie niedoborem lub nadmiarem potasu??
prosze o opinie i miarodaja odpowiedz.pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czytałeś skutki uboczne leków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
many_10



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tylko przy inhalatorze sibicort bylo ze moze wystapic kolatanie serca i drzenie miesniowe. no i tak jak mowilem moze zmniejszyc stezenie jonow potasu we krwi. no ten lek odstawilem od wczoraj. mozna temu jakos szybciej zapobiec?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy można.
a czy lek odstawiłeś na własną rękę czy zgodnie z zaleceniem lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
morela2



Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 22, 2010 8:37 pm    Temat postu: chlamydioza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze sprobuj zrobic badania na chlamydioze bo wlasnie takie sa objawy
przy tej chorobie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group