Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dośc nietypowy temat

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafalrafal



Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krk
PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 11:48 am    Temat postu: Dośc nietypowy temat Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam takie dośc nietypowe i krępujace pytanie wczoraj zjadlem kotleta schabowego z buraczkami i pozniej sporo przypalonych frytek na kolacje bułki grahamki z serem zółtym wieczorem wypiłem jedno piwo po frytkach troche brzuch bolał dziś rano jak wstałem poszłem na kibel patrze a tu czarna kupa:shock: niewiem czy to od tego jedzenia czy to może coś powazniejszego prosze o pomoc ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rafalrafal
Jedno razowy stolec o niczym nie świadczy,tym bardziej jak piszesz,ze były też buraczki,tak,że jeszcze może się taki pojawić,jeśli się będzie utrzymywał po kilku wypróżnieniach,wówczas porozmawiamy.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rafalrafal



Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krk
PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 1:46 pm    Temat postu: carboczar Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki no zobaczymy co bedzie dalej ..a wystraszylem sie troche bo nigdy wczesniej czegos takiego niemialem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rafalrafal



Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krk
PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 10:52 am    Temat postu: no i dalej to samo Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dalej to samo tyle ze taraz tak jak by uciska z lewej strony troche nieboli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rafalrafal
Jeśli będzie się utrzymywać do poniedziałku wskazana wizyta u gastrologa,może wskazywać na krwawienie z układu pokarmowego.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rafalrafal



Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krk
PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 4:14 pm    Temat postu: carboczar Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie tego sie obawiam ..boje się tez ze to może rak paliłem papierosy około 6lat nic specjalnego mi się nie działo heh teraz rzuciłem nie pale już około miesiąca tyle ze w weekendy właśnie podpalałem przy alk.w towarzystwie w ten weekend w piątek tez zapaliłem jednego pap. i własnie po odstawieniu palenia zauważyłem ze mnie czasem głowa boli mam takie dziwne jak by zawroty głowy brak skupienia myślałem ze to skutki rzucania bo tak pisze po różnych forach o rzucaniu palenia ze to normalne i ze przez pierwsze parę tygodni sie może utrzymywac no ale teraz to już niewiem co myślec no ale cuż widze ze mnie czeka chyba długa wycieczka po lekarzach bo chciał bym wiedziec co mi jest...mam dopiero 20lat to chciałbym jeszcze trochę pożyc hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rafalrafal
Co Twojej wypowiedzi to mogę Ci tylko powiedzieć na pw.( i zaraz to zrobię)A teraz poważniej.Nie można przesądzać na podstawie takich objawów co to może być jednym z istotnych a mających wpływ na takie stany są między innymi używki,złe jedzenie,nerwice.Nie mogę przesądzać co Ci jest,jak mówię należy poczekać do poniedziałku.Odezwij się w niedziele czy będzie tak jak jest,to rozważymy co się dzieje.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rafalrafal



Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krk
PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 6:46 pm    Temat postu: a jeszcze małe pytanko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

:?jak sie odrzywiac zeby ewentualnie niepogorszyc swojego stanu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na razie nie ma specjalnie potrzeby zmieniać diety ale lepiej unikać potraw ciężkostrawnych, jak smażone czy tłuste oraz używek i mleka.Pić wodę mineralną(nie gazowaną)Potraw pikantnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group