Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

domowy depilator laserowy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja po depilacja zawsze mam uczulenie wieć nie dla mnie poza tym dla mnie ważne jest też to, aby zlikwidować włosy z twarzy a depilacji laserowej na twarz sie nie poddam, ale kosmetyczka poleciła mi metodę epilfree, bezpieczna i bezbolesna, okazało się zę dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Zabieg jest szybki, nic nie boli i juz po pierwszym zabiego zauważyłam,z ę moje włsoki znacznie wolniej odrastają, co prawda prze mną jeszcze kilka zabiegów, ale motywyją mnie efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałem,że nie daje to trwałych efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 7:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałam się nad kupnem takiego depilatora. Jednak tak naprawde nie są to depilatory laserowe a jedynie IPL. Tak wiec mozna usunąc włoski ale na kilka tygodni i światło na pewno nie usunie ich na zawsze. Jedyne lasery to te w gabinetach. Czyli light sheer.
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/depilacja-laserowa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 7:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałam sie jakis czas temu nad mozliwoscią kupienia sobie takiego depilatora, potem jednak uznałam, że to głupota oraz, że raczej odpuszczę sobie opcje kupienia go. Po pierwsze nie jest to tanie i za te pieniadze mozna byłoby wybrać sie na serię depilacji laserowej prawdziwym laserem. Po drugie daje to efekty na 8 tygodni.......

Jeśli ktoś jest z Gdyni, polecam zapisanie się na depilację na Słowackiego.Mają tam aktualnie najlepszy laser w mieście.
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko z drugiej strony kosmetyczka widzi tez jak zachowuje sie skora podczas depilacji i na biezaco reguluje promien swiatla. Z zalozenia nie jestem za depilatorami, bo przejechalam sie i to bardzo w tym roku i tylko podraznilam sobie skore a pozniej meczylam sie do czasu az kuracja balsamem cetaphil md dermoprotektor zaczela dzialac. Od tego momentu nie eksperymentuje juz na wlasna reke...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne depilatory same dopierają moc do karnacji, tak jest w moim depilatorze, a mam ipl babyliss, sam dobiera moc, zabiegi nic nie bolą i idzie mi to już całkiem sprawnie i szybko. Długo myślałam na co się zdecydować czy na własny sprzęt czy na zabiegi ale zdecydowłam się na własny, mniejszy wydatek i nie muszę nigdzie dojeżdżać co też wiąze się z dodatkowym kosztem i też stratą czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Joaska78



Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja bratowa jest kosmetyczką i odradzała mi kupowanie domowych laserów do depilacji ponieważ ich skuteczność jest praktycznie zerowa. W ubiegłym roku ukończyła szkolenie z depilacji laserem, a w tym roku zamierza kupić w sklepie https://mimari.com.pl/o-firmie profesjonalny laser do swojego gabinetu, bo słyszała, że ta firma sprzedaje tylko urządzenia wysokiej jakości. Mam nadzieję, że jeszcze przed latem będę mogła skorzystać z takiej depilacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andrekke2



Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DepiIator Laserowy - https://nuviaIab.com Jestem zadowolona z zakupionego produktu. Efekty widać po kilku użyciach, ale muszą być regularne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alinawol



Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak już ktoś wspominał, najlepsza depilacja tylko przy użyciu profesjonalnego depilatora laserowego wykonana przez profesjonalnie przeszkoloną kosmetyczkę.
Jakimi urządzeniami do depilacji dysponują obecnie salony kosmetyczne możesz poczytać np. na www.laserhitech.pl/laser-diodowy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wolę iść do specjalistów na tego typu zabiegi. Dlatego właśnie wybrałam Vici Clinic w Krakowie. Zabiegi przebiegły bezboleśnie (laser Ellipse) i jestem z tego bardzo zadowolona. Efekty są super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group