Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

domowy depilator laserowy

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leoomaster



Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Kwi 28, 2013 10:08 pm    Temat postu: domowy depilator laserowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukam osób, które korzystają albo słyszały coś o domowym depilatorze laserowym. Przymierzam się do kupna takiego depilatora----nie umieszczaj linków----bo mam straszne problemy z owłosieniem. Zawsze myślałam, że ten sprzęt jest cholernie drogi a tu prosze w miare przyzwoita cena btw. Polecacie jakieś opinie o nim ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa, ale bardzo trzeba z nim uważaćSmile Trzeba sprawdzić najpierew go na swojej skórze, w jednym miejscu czy nie powoduje podrażnień, jeśli masz bardzo ciemną karnację bądź bardzo jasne włosy, musisz sięz kimś skonsultować i dowiedzieć się czy to będzie dla Ciebie bezpieczne, samo korzystanie z tego co wiem - nie jest takie straszne:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dyskutant



Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wieliczka
PostWysłany: Czw Maj 30, 2013 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie obawiacie się trochę takich sprzętów? Moja dziewczyna jakiś czas temu przymierzała się do kupna, szukaliśmy trochę po forach, opinie są podzielone jednak... Ostatecznie skusiła się na depilację w salonie Yasumi w krk, przy matecznego otworzyli salon niedawno, promocje dobre były Wink Pełno jest fajnych ofert w necie, grupony itd, a przynajmniej bezpiecznie i krzywdy nikt sobie nie zrobi...No i efekt długotrwały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juvital_pl



Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg mnie nie ma czegoś takiego jak domowa depilacja laserem. Tzn może i są różnego rodzaju urządzenia,jednak nie oszukujmy się- nigdy nie zapewnią nam takiego efektu jak profesjonalny zabieg kosmetyczny w salonie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wojciechadam



Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lip 25, 2013 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szukam dobry Link usuwam! -> przeczytaj REGULMIN dostałes ostrzezenie/nowicjuszka , który mogę stosować w domu. Byłam na konsultacji lekarskiej i babka powiedziała, że nie ma przeciwwskazań żebym stosowała taką formę usuwania włosów. Właśnie o tym chciałam napisać, że nawet jak idziecie do kosmetyczki to warto zapytać się jaki sprzęt używa i zasięgnąć porady lekarza, czy naszej skórze, czy nam samym nie zaszkodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariolka666
Zbanowany


Dołączył: 04 Maj 2013
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sie 01, 2013 2:05 pm    Temat postu: ReeeReee Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie stosuję laserowej depilacji, za to znam bardzo dobry krem po którym efekt utrzymuje się około 2 miesięcy ! Wiecej dowiecie się na " link usunięty " !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juvital_pl



Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 18, 2013 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie warto,dziewczyny naprawde to nie przyniesie efekty,do depilacji laserowej należy podejść profesjonalnie,pod okiem specjalistki. Wtedy faktycznie efekt będzie bardzo dobry,bez żadnych podrażnień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JoannaStybelska



Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 22, 2013 1:41 pm    Temat postu: depilacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, tak jak moja poprzedniczka jestem przeciwna depilacji laserowej a na pewno amatorskiej, lepiej kup sobie dobry zestaw do depilacji woskiem lub coś podobnego Smile
---usuń link z podpisu---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Samantha



Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 08, 2014 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakieś 3 lata temu wykupiłam sobie "profesjonalną" depilację nie w gabinecie kosmetycznym, lecz w prywatnej przychodni dermatologicznej (pachy i bikini). Zapłaciłam ok 1600zł. Wiadomo, że zabiegi trzeba powtarzać itp. Efekt był super przez ok rok czasu. Byłam bardzo zadowolona. Lecz z czasem ok 50% owłosienia powróciło.
Latem ubiegłego roku będąc w USA używałam kilkukrotnie depilatora TRIA BEAUTY. Rewelacja! Ubolewam, że nie kupiłam (teraz nowsze modele są droższe o ok 100$). Po 5 może 6 użyciach efekt utrzymywał się ok 7 miesięcy.
Teraz właśnie zastanawiam się jaki depilator kupić. I uważam, że depilacje wykupione w salonach są po prostu stratą pieniędzy. Nawet po przejściu całej kuracji trzeba raz w roku zrobi przynajmniej jeden zabieg (w moim przypadku ok 400zł). Ludzkie ciało jest tak skonstruowane, że włosy ZAWSZE będą odrastały. Mając urządzenie w domu można co jakiś czas zabieg powtórzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ogólnie depilacja laserowa u kosmetyczki to spory wydatek wiec zakup czegos takiego moze sie oplacac. Szczegolnie ze mogą być potrzebne poprawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group