Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Domowa apteczka... zbedna czy niezbedna?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 8:11 am    Temat postu: Re: Domowa apteczka... zbedna czy niezbedna? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laluna napisał:
Chciałam zapytac jak wiele z nas ma w domu apteczke lub coś w podobie?
I co ewentualnie sie w niej znajduje/ Macie swoje wyprobowane zestawy lecznicze? Cos polecacie, czego Waszym zdaniem nie powinno zabraknąc w kazdym domu?

Zawsze jakies leki przeciw bólowe dla siebie ,syropy dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 8:42 am    Temat postu: Re: Domowa apteczka... zbedna czy niezbedna? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laluna napisał:
Chciałam zapytac jak wiele z nas ma w domu apteczke lub coś w podobie?
I co ewentualnie sie w niej znajduje/ Macie swoje wyprobowane zestawy lecznicze? Cos polecacie, czego Waszym zdaniem nie powinno zabraknąc w kazdym domu?

Witam tak jakies plastry syropy ,tabletki przeciw bólowe .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że niezbędna Smile Ja często mam problemy z gardłem (ból, chrypka itd) i dlatego zawsze mam w apteczce Cevitt Gardło bo on mnie za każdym razem ratuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcin p



Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i oczywiście coś na żołądek i coś przeciwbiegunkowe i jeszcze jakieś elektrolity przy okazji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group