Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Domowa apteczka... zbedna czy niezbedna?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natalia89



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg mnie jest niezbędna ponieważ różne rzeczy mogą się przytrafić - chociażby poparzenie się wrzątkiem. A jak są małe dzieci to już w ogóle apteczka powinna być obowiązkowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stynka



Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No oczywiście, że powinna być obowiązkowo, to podstawa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lineska



Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez mi sie tak wydaje, u mnie to zawsze są podstawoe leki typu coś od bólu głowy, wapno, woda utleniona, plastry, węgiel, krople żolądkowe, ostatnio tez dosżła hitaxa fast na alergię bo się okazało ze ma uczulenei na sierść zwierząt, dobrze ze zadnego jeszcze w domu nie mam, ale dziecko chce mieć ;( i tu się zaczyna problem. Po lekach problem znika więc jest to jakieś rozwiązanie, myślę o odczulaniu ale to strasznie długo trwa i leki tez trzeba brać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jenka



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 7:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja domowa apteczka jest wypełniona po brzegi. Mam poczucie bezpieczeństwa kiedy wiem, że jestem przygotowana na wszystko. Moja zapobiegliwość przydała się kiedy mąż w święta borykał się z zaparciami. Oczywiście miałam na to dicopeg 10g, a gdybym wcześniej nie zadbała to trzeba byłoby jechać specjalnie kilkanaście km do apteki dyżurującej w sąsiednim mieście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zojka



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Domowa apteczka jest konieczna. Wiele razy ratowała mi skórę w przypadku nagłych zachorowań tym bardziej, że mieszkam w mniejszym mieście i do apteki otwartej całą dobę mam spory kawałek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smegi



Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze mam podstawowe leki w apteczce, tabletki od bólu głowy, leki na przeziebienie, witaminę c, leki na alergię, obowiązkowo też nervomix sen, często mam problemy z zaśnięciem wieczorem, mąż to zasypia w minutę a ja się wiercę i wiercę, jak nie mogę długo zasnąć to sobie biorę nervomix i dużo łatwiej zasypiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kobieciak



Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja w apteczce mam przede wszystkim leki przeciwgoraczkowe przeciwbólowe plastry cos na poparzenie,leki na biegunke,dicopeg 10g na zaparcia do tego jeszcze cos na ból gardła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JulitkaKorobejko



Dołączył: 23 Maj 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam małe dziecko w domu, wiec w apteczce mam wszystko od tabletek na bół głowy, gardła po nici do zszywania ran, środki przeczyszczające, plasty itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 6:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie niezbędna Powinny się w niej znaleźć przede wszystkim:

plastry
krople mietowe
środek na biegunkę
podstawowe leki przeciwbólowe

Zresztą apteki oferują taki komfort, że często sprzedają całe apteczki.
http://www.nowafarmacja.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maryla910



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej niezbędna. Należy być ubezpieczonym na każde sytuacje


_____________
Probolan 50 cena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group