Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Domowa apteczka... zbedna czy niezbedna?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiggor



Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Sty 13, 2015 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ukąszenia komarów i innych owadów to koniecznie musi być wapno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kneuman



Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 2:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Apteczka jest wręcz niezbędna. Znajduje się w niej wszystko, co niezbędne przy udzieleniu pierwszej pomocy w urazach, poparzeniach, przeziębieniach i innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karmela99



Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 3:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie w rodzinie często ktoś ma biegunkę. Sad
Smecte kupujemy. Podstawa u nas w apteczce. nie hamuje naturalnego ruchu jelit, nie opóźnia wydalania drobnoustrojów z przewodu pokarmowego, które są przyczyną biegunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W każdej domowej apteczce powinny się znaleźć środki opatrunkowe, leki przeciwgorączkowe, coś na katar i na kaszel, tabletki przeciwbólowe, preparaty na biegunkę i oczywiście termometr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karola325



Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie w apteczce oprócz tego co wymieniacie jeszcze jest dla dziecka [reklama] na zaparcia. Wolę go mieć w domu zawsze pod ręką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 11, 2015 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My w poniedziałek wyjeżdżamy z synkiem, zaczynam kompletować apteczkę, plastry, coś na ukąszenia komarów, od gorączki/bólu, alergii, na gardło wzięłam [reklama], coś jeszcze byście doradzały wziąć ze sobą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
orfeuszka



Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 11:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

apteczka jest niezbędna przy dziecku lub dzieciach. Bez niej ani rusz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beza111



Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

według mnie niezbędna. Ja sama ze sobą nawet jak gdzieś wychodzę z domu noszę prowizoryczną apteczkę. Leki przeciwbólowe, od żołądka, jakiś bandaż, plastry, wodę utleniona etc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asane



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 31, 2015 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak wychodzisz do sklepu to też masz apteczkę przy sobie O.O?
według mnie z lekami to większość ludzi przesadza, zwłaszcza z łykaniem przeciwbólowych tabletek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renata.m



Dołączył: 09 Lis 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Ełk
PostWysłany: Pią Lis 20, 2015 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie apteczka w domu jest niezbędna:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group