Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Domowa apteczka... zbedna czy niezbedna?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
0rdynator



Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 18, 2014 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sarsaparilla napisał:
W mojej domowej czy tez wyjazdowej apteczce przeważnie znajduje się ten sam zestaw mianowicie : proszki przeciwbólowe , coś na biegunkę , maści na stłuczenia , bandaż i opatrunki , coś na oparzenia i woda utleniona Smile w zależności też od wyjazdu dorzucam coś więcej w miarę potrzeb.


Do takiego zestawu dorzuciłbym lokomotiv, jakieś witaminki i koniecznie do zestawu bandaży - nożyczki Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 18, 2014 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lokomotiv jest dla dzieci powyzej 3ch lat Smile o tym tez trzeba pamietac
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

0rdynator napisał:
Sarsaparilla napisał:
W mojej domowej czy tez wyjazdowej apteczce przeważnie znajduje się ten sam zestaw mianowicie : proszki przeciwbólowe , coś na biegunkę , maści na stłuczenia , bandaż i opatrunki , coś na oparzenia i woda utleniona Smile w zależności też od wyjazdu dorzucam coś więcej w miarę potrzeb.


Do takiego zestawu dorzuciłbym lokomotiv, jakieś witaminki i koniecznie do zestawu bandaży - nożyczki Wink)


Racja racja zapomniałam Smile chyba muszę uzupełnić swoją apteczke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
optoka



Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Pią Lip 25, 2014 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeciwbólowe, opatrunki, woda utleniona to podstawa każdej domowej apteczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Apteczka to podstawowa rzecz w każdym domu. Nie wyobrażam sobie nie mieć środków przeciwbólowych czy opatrunków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blu



Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plasterek zawsze się przyda:) No i silny środek przeciwbólowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 26, 2014 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plastry zawsze przydatne, środki przeciwbólowe też. Dobrze że chociaż moje dziecko nie ma choroby lokomocyjnej więc ten problem odpada Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
flurka
Spamer


Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Wto Wrz 23, 2014 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja apteczka jest pełniutka, wszystkiego tam pełno, od przeziębień, alergii, biegunki, gorączki, maści....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ervial



Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja w swojej apteczce mam opatrunki wodę utlenioną kilka leków na biegunkę alergię etc. Apteczka w domu jest niezbędna i bardzo pomocna jeśli ma się dzieci to już w ogóle potrzebna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lena81



Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może coś na/przeciw ugryzieniom komarów? Skoro to ma byc apteczka na wakacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group