Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dokuczliwy ból nadgarstka :/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Decks



Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 5:01 pm    Temat postu: Dokuczliwy ból nadgarstka :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Dzisiaj na w-f graliśmy w ręczną. Sytacja wyglądała tak. Jestem przy piłce, próbuję wyminąc przeciwnika-piłce się udało ale mi już nie Razz Potknąłem się o nogę przeciwnika i się przewróciłem Razz Z początku to tarzałem się ze śmiechu, ale po chwili poczułem straszny ból w nadgarstku :/ W-f miałem rano w godzinach 8-10, a boli mnie do teraz. Jak przyszedłem ze szkoły(ok 2 godziny temu) posmarowałem nadgarstek maścią ale nic nie pomogło. Teraz na nadgarstku mam położony kawał zamrorzonego mięsa ale też raczej nie pomaga... Czy znacie jakieś domowe sposby na pozbycie się bólu? Wizyta u lekarza raczej mi nie wchodzi w grę Razz dzisiaj, tzn. zaraz muszę iść na trening rugby, a jutro na meczu wyjazdowym. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiejszy trening i jutrzejszy mecz bym sobie darowała. w sumie zrobiłeś wszystko z domowych sposobów. na stłuczenia podobno jest niezły fastum lub ultrafastin
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group