Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dokuczanie zoladka - co to moze byc?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krystian



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kołobrzeg
PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 1:57 pm    Temat postu: Dokuczanie zoladka - co to moze byc? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam was.
Od tygodnia mam takie objawy jak by mi cos na zoladku siedzialo, mdlosci, stan podgoraczkowy, jestem oslabiony, a szczegolnie nogi ciezkie czuje i 2 dni mnie gardlo bolalo troche ale juz przeszlo. Ale glwonie mi dokucza zoladek i oslabienie. Szukalem w internecie co to moze byc i wiekszosc objawow pasowala do HIVa ... sie przejalem i zrobilem sobie test jest jest ujemny wiec ulzylo mi ... ale nadal mam te objawy. Co to moze byc?

Bylem u lekarza 2 dni temu i mowilem wszystko, przesluchal mnie i ponaciskal na zoladek i jelita ... i mowil, ze nie ma nic niepokojacego i kazal mi stosowac diete. Stosuje sa od 5 dni i caly czas mam te objawy. Co to moze byc kurcze?

Mam 20lat. Wczesniej nie mialem takich objawow. Nie mam biegunki ale stolec jest rzadki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka23
Gość









PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyczyn moze byc wiele: wrzody, niestrawnosc, zapalenie jelit, zapalenie watroby, zapalenie blony sluzowej zoladka itp . Twoje objawy sa skape wiec mozliwe ze to tylko jakis przejsciowy stan zapalny, choc nie mozna wykluczyc jakies choroby. Zrob badania ogone moczu i morfologie z OB, no i najlepiej usg.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group