Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dobry ortopeda od zaraz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartek3A



Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 8:13 pm    Temat postu: Dobry ortopeda od zaraz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Wiosna się zaczęła, pogoda się zrobiła przyjemna wiec postanowiłem pobiegać, niestety miałem pecha i uszkodziłem sobie kolano. Poszukuje dobrego ortopedy, bo kolano boli od kilku tygodni i to z każdym dniem coraz bardziej. Jestem z Poznania dlatego poszperałem w Internecie i znalazłem takiego lekarza ortopedę, tylko nigdzie w Internecie nie ma opinii na jego temat czy mógłby mi ktoś doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
banus



Dołączył: 07 Kwi 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bialystok
PostWysłany: Pon Kwi 07, 2014 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ortopedia tylko u kogos dobrego - i niestety kasa..
W polsce NFZ to lipa i prędzej Ci utną noge niż pomogą..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agata1966



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: miasta
PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nadal potrzebujesz dobrego specjalisty, toja mogę polecić kogoś z Warszawy. Jestem po operacji szycia łąkotki, na NFZ i naprawdę mam super miejsce. Daj znać. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moras



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 9:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Swego czasu miałem problemy z kolanem. Długo nie mogłem znaleźć przyczyny tego bólu i w końcu postanowiłem udać się do specjalisty. W http://somedical.pl/ bardzo mi pomogli i postawili na leczenie, które z czasem dało mi ulgę. Teraz mogę normalnie biegać, ćwiczyć i nie odczuwam bólu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakies opinie o Orthos? Sankowski? Patkowski? Czy może jeszcze ktoś inny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
papajamaja



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 5:07 pm    Temat postu: Ortopeda Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam dr Patkowskiego, https://ranking.abczdrowie.pl/s/Mateusz%20Patkowski , świetny specjalista, bardzo doświadczony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group