Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

do osoby kompetentnej...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ania0909



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 11:48 am    Temat postu: do osoby kompetentnej... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko do osoby wmiare kompetentnej ...Od niedawna tzn od ostatniego piatku po prawie 2letniej przerwie biore tabletki, w drugi dzien miesiaczki i drugi dzien brania tabletek miałam kontakt z moim chłopakiem i mam małe podejrzenia ze pekła mi prezerwatywa.Czy jest jakaś mozliwosc zapłodnienia????Prosze o wmiare szybka odpowiedz bo mam jeszcze niecale 24 h ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kredka



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! nie wiem czy Ci pomoge ale jak ja zaczynalam brac tabletki to pani ginekolog powiedziala mi ze zabezpieczenie calkowite bedzie po miesiacu ich brania to tez zalezy jaki rodzaj tabletek biezesz.Dokladnie jak to jest to nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej wątpliwe że w czasie miesiączki zaszłaś w ciązę.Radzę się nie przejmować i spokojnie poczekać na kolejne krwawienie.Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aniaczorcik
Gość









PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczynki bardzo sie ciesze za szybka odpowiedz normalnie kamien spad mi z serca ale tez tak uwazam ze raczej podczas okresiku nie mozna zajsc w ciaze Very HappyVery Happy Buziaczki i Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group