Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

do kiedy powinny urosnac dziecku wszystkie zabki?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magiczna_istota



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 11:11 am    Temat postu: do kiedy powinny urosnac dziecku wszystkie zabki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do kiedy powinny urosnac dziecku wszystkie zabki? moja Ala ma dopiero 5 zebow, nr 6 w drodze i za 19 dni bedzie miala roczek. Kolezanka mowila mi ze ujej corki do roku wyszly wszystkie... czy mam zaczac sie martwic? bo troche mnie to zaniepokoilo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeciez nic na to nie poradzisz ze u niej rosna wolniej. kazde dziecko rozwija sie indywidualnie. to tak samo jak z chodzeniem.. jedne dzieci juz w rok potrafia dreptac a inne ok 2 lat. z zabkami jest tak samo.6 w drodze wiec spokojnie czekaj Smile ktoregos dnia bedzie wysyp w buzi Razz tak jak grzybow po deszczu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochana zero stresu i paniki Wink). Moja córeczka skończyła 13 miesięcy a ma dopieroo 4 zęby. Prwidłowo do końca dwóch latek powinny wyjść wszystkie ale nie ma reguły.
Pamiętaj ,że im później tym lepiej . Zęby wychodzące później są lepiej zmineralizowane i trwalsze
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magiczna_istota



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooo <Smile dziekuje, to mnie pocieszylyscie Smile))..a juz powoli zaczynalam panikowac haha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group