Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Do jakiego specjalisty mam się udać

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matek2347



Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 10:09 am    Temat postu: Do jakiego specjalisty mam się udać Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od jakiegos czasu zauważyłem ze "lata" mi powieka prawego oka co prawda tego nie widac z golym okiem jak ktos patrzy, chcialbym sie wybrac z tym do specjalisty do którego mam sie udać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Narazie do zadnego specjalisty. takie drzenie powiek jest spowodowane niedoborem magnezu, wiec kup go w aptece. jesli natomiast bardzo to Cie niepokoi to idz do lekarza pierwszego kontaktu, ale sadze ze i tak najpierw kaze uzupelnic niedobory magnezu i potasu, a jesli to nie pomoze to da skierowanie na badania: morfologia, jonogram.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spowodowane to może być zmęczeniem, długim ślęczeniem przed kompem i oczywiście brakiem MG i K. Kup sobie "Aspargin" i pobierz trochę na uzupelnienie tych pierwiastków w organiźmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group