Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

do jakiego lekarza pójść ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
łukasz79



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 6:23 pm    Temat postu: do jakiego lekarza pójść ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WItam
Mam 27 lat
Chcialbym sie poradzic w pewnej kwestii, otoz od okolo miesiaca odczuwam bole kosci z prawej czesci ciala, ktore dotycza stopy, uda, biodra, czesci kregoslupa, lopatki i ramienia. Podkreslam, ze chodzi tu jedynie o bol kosci tylko z prawej czesci mojego ciala. Bylem juz z tym u neurologa, ale ten jedynie przypisal mi lek o nazwie Tegretol, ktory nie dosc ze nie pomogl to jeszcze wywoluje uciazliwe uczucie sennosci podczas jazdy samochodem, co tez bardzo komplikuje mi moja prace. Mialem robione tez badanie tomografem i rezonansem magnetycznym, ktore to badania nie wykazaly jakichkolwiek zmiam w mojej glowie.
Bole o ktorych wspolnialem powyzej mam juz od przeszlo roku, ale byly one sporadyczne i nie tak uciazliwe jak obecnie.
Teraz zauwazam ich nasilenie..praktycznie trwaja nonstop. Chcialbym udac sie po porade do innego niz neurolog lekarza, ale nie wiem za bardzo do jakiego rodzaju specjalisty pojsc. Bardzo licze na pomoc.
A moze ktos z czytelnikow tego forum wie co mi jest ??
Pozdrawiam
Łukasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
k_sandra



Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj,
ciezko jest trafnie ocenic czy to bol kosci gdyz bol moze promieniowac tym bardziej, ze jest na cale rosciaglosci jednej strony ciala. Wydaje mi sie, ze to jednak jest zwiazane z ukladem nerwowym. Moze powinienes udac sie do innego lekarza neurologa. Jesli bole nie ustapuja zawsze wskazana jest konsultacja z kilkoma specjalistami. Jesli faktycznie zostanie wykluczony problem z ukladu nerwowego to wtedy na pewno lekarze skieruja Cie gdzies indziej.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
matei



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka dostała paraliżu lewej strony twarzy na jakąś godzinę. Okazało się, że to kwestia jakiegoś wirusa atakującego układ nerwowy. Też proponuję udanie się do innego neurologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group