Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

do jakiego lekarz się udać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asas



Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 5:23 pm    Temat postu: do jakiego lekarz się udać? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do jakiego lekarza udać się z bólem jakby mięśni. Piszę jakby, bo mam wrażenie, że bolą mnie mięśnie czy ścięgna. Ból pojawia się przy ćwiczeniach (naciąganiu nogi) lub czasem przy chodzeniu. Zlokalizowany jest w okolicach bioder i przy naciągnięciu nogi czuję jakby "pasek" bólu idący w kierunku kolan oraz ból w zgięciu kolana z tyłu. Ból odczuwam jabym była "oberwana", miała zakwasy po wysiłku fizycznym (choć nie mam powodu) i utrzymuje się już kilka tygodni. do tego stan podgorączkowy. Byłam u reumatologa myśląc, że to ból stawów, Reumatolog nie wie, co to za ból. Do kogo mam się udać? Ortopeda, neurolog? A może inna specjalność?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bianka16



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pierwsze co, to musisz udać się do lekarza domowego, bo to on może dać skierowanie do specjalisty i zapewne będzie wiedział co należy dalej z tym bólem robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asas



Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie potrzebuję skierowania, ponieważ w miejscowośiw której mieszkam i w okolicach jest taki natłok pacjentów do lekarzy na nfz, że poczekam min.2 miesiace, a nie mogę. A lekarz rodzinny kazał iść mi do reumatologa, natomiast reumatologtnie wie co to jest, ale mimio to nadal każe do siebie przychodzić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group