Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne - temat specjalny (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sloneczko123



Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe oby bylo tak jak mowisz ;) zobaczymy jutro ;) ale nawet jesli nie byloby po mojej mysli to swiat by sie nie zawalil. cieszylabym sie z tego, co by bylo :) dziecko jest czyms najcudowniejszym na swiecie.. hm co ja tu duzo mowie, pewnie sama mnie rozumiesz.. ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak mialas dni niepłodne to jak mozna zajsc w ciaze...??? Confused nie ma takiej opcji Mr. Green

Dodano po 48 sekundach:

test robisz po 16 dniach od stosunku... nigdy wczesniej bo pokaze nieprawde...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
żonka85



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

metoda kalendarzykowa była stosowana w latach 50...przykro że nadal ktoś z niej korzysta..chyba że mówisz o NPRze.?? a pomylone zostały pojęcia.!!???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zakochani2009



Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 1:06 pm    Temat postu: Dni płodne i nie płodne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedy są dni płodne i nie płodne:?:

Przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu. Przeczytaj regulamin forum jest zamieszczony w każdym dziale i temacie / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alex:))



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z planety:)
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U kazdej kobiety w innym okresie i czasie.
Mozna to stwierdzic po obserwacjach .Dodam dlugich.
No chyba ze kobieta regularnie miesiaczkuje.
Zazwyczaj wtedy zaraz po okresie jak i zarowno w jego trakcie sa dni nieplodne.
Od 9 dn do hm tak na oko 17dn. cyklu zaczynaja sie dni plodne.Dodam ze sugeruje sie mysla jesli kobieta ma cykl 28 dniowy.
Po tych dniach sa znowu nie plodne.
To moje wlasne zdanie,nie mowie ze tak musi byc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do lektury:

http://www.biomedical.pl/forum/jak-wyliczyc-dni-plodne-nieplodne-vt9930.html
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
-_bebe_-



Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 1:00 am    Temat postu: kobiece problemy.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze wydawało mi się, że wiem w jakim czasie są dni płodne, a kiedy te niepłodne.. im więcej o tym czytam, szukam informacji tym uważam, że mniej wiem.. Sad to wszystko mi się miesza i myli. Crying or Very sad czy znajdzie się osoba, która objaśni mi tak naprawdę jak to z tym jest???? dodam, że okresu regularnego jeszcze nie mam, różnica wynosi kilka dni spóźnienia... a chcąc robić 'to' z moim chłopakiem wolelibyśmy nie ryzykować i nie zdawać się tylko na prezerwatywy... Sad zapewniłam go, że zacznę prowadzić kalendarzyk, tylko JAK????? Bardzo proszę o jakąś jasną odpowiedź... Embarassed


temat przeniosłam. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musisz zacząć zapisywać daty poszczególnych cykli Smile

Nie ma w tym nic trudnego...
Bierzesz sobie jakiś mały kalendarzyk, najwygodniejszy moim zdaniem jest taki gdzie masz na 1 stronie 12 miesięcy i zaznaczasz pierwszy dzień okresu, możesz uwzględniać obfitość krwawienia.

Jak wyliczyć dni płodne i niepłodne jest napisane w temacie do którego link podałam post wyżej Smile

Do tego dobrze byłoby mierzyć temperaturę codziennie o tej samej porze przed wstaniem z łóżka i w tym samym miejscu ( pochwa, usta).
I zapisywać ją.

Najlepiej jakbyś sobie zrobiła takie karty. Inna na każdy cykl. I tam zapisywała te temperatury, zaznaczała kiedy występuje krwawienie i wyznaczała krzywą temperatury. Wtedy łatwiej będzie Ci zaobserwować zmiany i określić dokładniej termin owulacji Smile

Jak chcesz mogę Ci przesłać na maila wzór takiej karty Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
-_bebe_-



Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłabym wdzięczna za tego maila.. Smile bardzo dziękuję za odpowiedź Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To mi podaj adres mailowy... Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 8 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group