Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne - temat specjalny (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasienk11



Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lublin
PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 10:43 am    Temat postu: stosunek przerywany w ostatni dzień okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Kochałam sie ze swoim chlopakiem pierwszy raz, w ostatni dzień okresu( krwi praktycznie wogole nie było tylko takie brudzace plamy). Dodam ze nie doszło do wytrysku w środku. okres mam tak zawsze 6 dni.
zawsze jak dostaje okres np.20-ego to nastepny okres mam nastenego miesiaca tez 20-ego.Ewentualnie o 2 dni mi sie spóżnia. czy mozliwe jest to ze jestem w ciązy.
Prosze o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie zakladaj kolejny raz tego samego tematu...

zajrzyj tu:

http://www.biomedical.pl/forum/8-vt11321.html?start=70

Wysłałam Ci info na pw że przeniosłam do odp działu i tematu! Mad
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alojzyg



Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 12:59 pm    Temat postu: Jaki wpływ na dni płodne ma przesunięcie okresu przez stres? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak chce się stosować metodę kalendarzykową to się obserwuje długość okresu przez jakis czas np. 12 miesiecy. Powiedzmy, że ten sie ksztaltuje na poziomie 29-33 dni.

Jednakże jak wiadomo pierwsza część cyklu jest zmienna, a druga jest stalej dlugosci.

Jesli stres powoduje odsuniecie jajeczkowania w czasie to czy to nie powoduje zalamanie calej metody kalendarzykowej?

Powiedzmy, ze kochalem sie z dziewczyna na 10 dni przed koncem jej cyklu (wyliczonym wedlug metody kalendarzykowej). Jednakże ona niedosypiala i jednoczesnie bronila prace dyplomowa co wywolywalo u niej duzy stres.

Jesli to wywola przesuniecie okresu chociazby o tydzien tzn., ze uprawialismy sex w okresie plodnym nieprawdaz?

W kazdym razie powoduje to chyba totalna nieskutecznosc tej metody nieprawdaz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie jest metoda antykoncepcyjna, tylko metoda regulacji poczęć a to są zupełnie dwa różne pojęcia.

Jeśli nie planujecie dziecka, to stosujcie prezerwatywy, tabletki antykoncepcyjne lub po prostu nie uprawiajcie seksu...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sloneczko123



Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 7:41 pm    Temat postu: Dni niepłodne a ciąża... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam taki mały dylemat. Nie jestem pewna, czy w czasie kiedy mialam dni nieplodne byla mozliwosc zajscia w ciaze. Dni plodne zaczely mi sie 16 czerwca a skonczyly 24. Wspolzylam 27 czerwca. Czekam na wasze komentarze, mam nadzieje, ze mi pomozecie...


Nie zakładaj nowych tematów jeśli istnieją pokrewne.

Przeczytaj regulamin forum.

Przyłaczyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozliwosc zajscia w ciaze jest znikoma jesli dobrze obliczylas sobie dni plodne i nieplodne. Jednak pamitaj ze metoda kalendarzyka nie ejst dokladna. Przed okresem samym napewno sa dni nieplodne jesli masz w miare regularne cykle. Rozumiem ze nie zabezpieczylas sie?
Powrót do góry
Sloneczko123



Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak nie zabezpieczalam sie. kozystalam z kalendarzyku na pewnej stronie internetowej, nie wiem czy one na 100 % daja pewnosc. hm a co do cykli to roznie z nimi bywa. zazwyczaj mialam regularny ale jakies 2 miesiace temu spoznil sie 10 dni. zdziwilo mnie to, wiem, ze teraz gdy mam nieregularny ciezko jest obliczyc dni plodne i nieplodne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie korzystaj z tych badziewnych kalendarzykow w internecie.. Confused przeciez to jest jakas bzdura. Lepiej ogladaj swoje cialo, porownuj sluz kazdego dnia to juz da Ci wiecej wiadomosci o dniach plodnych i nie plodnych. A skoro dsama uwazasz ze masz nieregularne cykle to musisz stosowac zabezpieczenie. Jesli sie bardzo stresujesz to zrob test 12 dni po stosunku.
Powrót do góry
Sloneczko123



Dołączył: 06 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wychodzi na to , ze jutro powinnam dostac okres. jesli go nie bedzie to bede musiala zrobic test. to bedzie chyba jedyne rozsadne wyjscie. ale niepokoja mnie pewne zmiany, jakie zauwazylam u siebie... m.in. zawroty glowy, ostatnimi czasy czesto po poludniu chce mi sie spac, mam zachcianki na naprawde dziwne rzeczy, jesli chodzi o sluz to go caly czas mam ( mam wrazenie jak by bylo caly czas "mokro"), moje piersi sa jakby lekko powiekszone, ostatnio zauwazylam, ze moje sutki i obwodki sa powiekszone i maja zmieniony kolor. nie wiem juz sama czy to sa jakies objawy ciazy czy nie. nie wiem co mam myslec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze to Twoj umysl wydziwia. Zaczekaj do jutra spokojnie Smile napewno okres przyjdzie
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 7 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group