Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Długotrwały niedobrór żelaza, omdlenia,krwotoki,bóle brzucha

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paula1989



Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa górnicza
PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 6:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie nie pomaga. a od ostatniego czasu odbija mi się takimi kroplami miętowymi byłam dziś tak przelotnie u lekarza i stwierdziła że mogę mieć wrzody Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób sobie pełną morfologię razem z OB. Po tym już będzie widać czy konieczna wizyta u hematologa i czy są jakieś problemy z żołądkiem...I proponuję zmienić lekarza...Skoro tyle czasu leczenie nie przynosi efektu...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paula1989



Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa górnicza
PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juz za bardzo nie mam na kogo zmienic.... W okolicy juz 3 przychodni ne mam poza tym juz mi tak nie zalezy na wyleczeniu z anemia mozna zyc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Saszka



Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś jeszcze ma problem z niedoborem żelaza to polecam żelazo z Olimpu ChelaFerr. Ja jestem bardzo zadowolona. Zero skutków ubocznych, dobra cena i niekłopotliwe w użyciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group