Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Długotrwałe nudności i bóle brzucha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariuszz



Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 11:04 pm    Temat postu: Długotrwałe nudności i bóle brzucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja historia choroby jest dosyć długa więc spróbuję to ująć w skrócie telegraficznym...
Chodzi o to że od pół roku męczą mnie mdłości, byłam przez ten czas u 7 różnych lekarzy i nikt nie wie co mi jest Sad
Zrobiłam gastroskopię, wyszły nadżerki na dwunastnicy, przepisano mi na 6 tyg. leki które zlikwidowały te nadżerki co potwierdziła 2 gastroskopia. Nudności nie minęły nawet na 1 dzień. Zrobiłam USG, wyszły kamienie w pęcherzyku żółciowym, zrobiłam operację, dalej mnie mdli...
Biorę Hydroksyzinum na uspokojenie bo podejrzewa się u mnie nerwicę. Faktycznie pomogły w 1 tygodniu i obyło się bez nudności, jednak teraz znów mam mimo że dalej biorę te tabletki :/
Myślicie że to mogą być objawy nerwicy? Dodam że jestem bardzo nerwową osobą tzn wszystkim się stresuję, wszystkiego się boję i zaraz boli mnie brzuch lub mam biegunki...
Ech brak mi słów... POMÓŻCIE PROSZĘ! Crying or Very sad


----edited by emilka-----
nadałam tytuł, który bardziej sugeruje treść postu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jesli wszystkie badania wychodzą dobrze to może udasz się do psychologa...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To co opisujesz moim zdaniem wskazuje na nerwice wegetatywna, tzn taka ktora odbija sie glownie na zoladku.
Zazwyczaj osoby na to cierpiace maja wlasnie biegunki, mdlosci, czasami kompletny brak laknienia, bole zoladka itp.
Radze udac Ci sie do psychologa bo mysle ze tu wlasnie lezy przyczyna z tego co piszesz. W twojej psychice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group