Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Długotrwała biegunka, zmniejszające się kurzajki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwial25



Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 9:25 pm    Temat postu: Długotrwała biegunka, zmniejszające się kurzajki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zacznę od tego, że mam biegunkę, bez innych specjalnych symptomów (tj. krwawienia itp.) Zaczęła mi się na wyjeździe we Francji tj. ok. 18 lipca. Jadłam tam pokarmy na stołówce, więc myślałam, że może było to zatrucie pokarmowe, ale żadna moja koleżanka nie miała takich objawów. Zaczęłam leczenie stoperanem, i przyniosło to ulgę - ale na chwilę. Zaraz po zaprzestaniu znów wracała. Później brałam Niforuksazyd i była mała poprawa, więc zaprzestałam użycia (po 5 dniach). Teraz, kiedy jestem bez leków stan mojego stolca jest... no to po prostu woda. Nie wymiotuję, nie mam gorączki, dobrze się czuję, nie mam wzdęć, więc nie mam pojęcia dlaczego ona jest już 3 tygodnie i niczym nie mogę jej zwalczyć!
Nie wiem czy to ważne, ale dziwnym trafem pierwszy raz od wielu lat nie mam bolesnej miesiączki, choć zawsze zwijałam się z bólu! Ponadto moje kurzawki zaczęły się zmniejszać, zmieniać bez leczenia... Coś tu dziwnego się dzieje z moim organizmem, nie mam pojęcia co:) Dodam, że to nie przekwitanie bo mam 18 lat;) Macie może pomysł co to wszystko może oznaczać??
Pozdrawiam;)

nadawaj tytuł bardziej sugerujący problem
zmieniłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze- marsz do lekarza. tak długo utrzymująca się biegunka to nie żarty. trzeba sprawdzić czemu trwa tak długo i zbadać czy nie jesteś odwodniona.
co do okresu- być może masz to szczęście że po tylu latach bólu okres staje się łatwiejszy do zniesienia Smile ale jeśli Cię to niepokoi to warto przejść się do gina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group