Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Długi seks ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SlavoY2K



Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 7:11 pm    Temat postu: Długi seks ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja partnerka oczekuje szybkich numerków maksymalnie 5 minut natomiast ja lubię długie delektowanie się seksem, podczas zbliżenia zdecydowaną przyjemność zaczynam odczuwać po 20 - 30 minutach wtedy chcę tym stanem delektować się jak najdłużej. Czy to jest normalne chcieć się kochać tak długo, czy istnieją również kobiety które lubią, długi seks i delektowanie się przyjemnością ? Question

Pozdrawiam
Łukasz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowana większość lubi dłuższy seks. I zdecydowanie dłuższa grę wstępną.

Trafiłeś na wyjątek od reguły...Albo Twoja kobieta została przyzwyczajona do tego przez poprzedniego partnera jeśli taki był.

Ciężko tak jednoznacznie stwierdzić. Może być też tak, że nie osiąga satysfakcji, wstydzi sie powiedzieć jakie pieszczoty sprawiają jej przyjemność, itp...

Może spróbuj z nią porozmawiać...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja lubie raz tak raz tak Razz zalezy od sytuacji Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka6



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 157

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z nowicjuszka. Byc moze ona chce poprostu odbebnic sprawe bo sie wstydzi siebie, dluzsza gra wstepna polega na analizowaniu calego ciala, byc moze nie czuje sie komfortowo... pogadaj z Nia o tym, napewno to doceni Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group