Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dlaczego nie wychodzi?:(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nikt



Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 11:06 pm    Temat postu: dlaczego nie wychodzi?:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hey mam pytanie;probojemy juz z chlopakiem drugi raz uprawiac seks ale nic nie wychodzi:( moj pierwszy raz byl bolesny i krwawilam ale poza "przebiciem'blony do nieczego nie doszlo:( dzis probowalismy po tygodniu przerwy drugi raz ale tez mnie bolalo,krwawilam i nawet nie wszedl we mnie:( powoli juz sie zniecheca a ja nie chce go zawiesc w tych sprawach. czym to moze byc spowodowane? prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może być pochwica, czyli mimowolny skurcz mięśni. Ale może też podczas Twojego pierwszego razu wcale nie doszło do przerwania, a tylko naderwania błony dziewiczej? Może po prostu jest za gruba, by ją przerwać? Radziłabym wybrać się do ginekologa. Wszystko będzie dobrze. Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z poprzedniczka, moze jestes zabardzo spieta podczas sexu... za bardzo sie denerwujesz... sprobuj sie rozluznic i sie nie stresuj... pozadna , czula gra wstepna i do dziela Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 12:59 am    Temat postu: pozycja. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochając się, w niektórych pozycjach błona dziewicza może zostać tylko naderwana, a powtórny stosunek może wywołać krwawienie.
Może zajść też taka sytuacja, że w czasie stosunku zostało uszkodzone jakieś naczynie krwionośne, które przy powtórnej penetracji spowodowało krwawienie, gdyż czas na jego zagojenie był zbyt krótki.
Spróbuj sama dowiedzieć się, jaki jest stan rzeczy, przez samo sprawdzenie, ew. udaj się do lekarza ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majka_19



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Mazury
PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mi sie wydaje że oboje jestescie strasznie zestresowani i daltego wam nie wychodzi rozlużnijcie sie moze jakiś masazyk w grze wstepnej i coś co Ty lubisz kiedy partner ci robi dajcie sobie troche takiej swobody wtedy bedzie dobrze jak znasz jego miejsca które go "drażnia" to troche sie nimi "pobaw" Very Happy i bedzie myśle dobrze i napewno musicie być dla siebie delikatni....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysiaaa18



Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 9:27 pm    Temat postu: :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---edit by Wind_of_hope---
Prosze nie zakładac 2ch takich samych tematow.Post skasowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group