Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dla chłopów

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stokrotka.af



Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 1:49 pm    Temat postu: dla chłopów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

człowiek się tylko męczy i wpędza w jeszcze większe kompleksy!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
facet
Gość









PostWysłany: Sob Sie 20, 2005 1:13 pm    Temat postu: kobiety wpędzają się w kompleksy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kobiecie zawsze się wydaje, że jest za gruba, że ma krzywe nogi, że ma za krótkie rzęsy, że ma za małe oczy, że ma odstające uszy, że ma za długi nos. Facet może mówieć "wyglądasz pięknie" i nic. Kobieta wie swoje. Same wpędzacie się w kompleksy.
Powrót do góry
Kobieta
Gość









PostWysłany: Nie Sie 21, 2005 11:51 am    Temat postu: Riposta Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gościu zdecydowanie się z Tobą nie zgadam. Po pierwsze nie jest powiedziane, że kobiety odchudzaja się dla was - facetów, tylko dla własnej potrzeby, lepszego samopoczucia lub kodycji fizycznej. A po drugie, faceci chcą wręcz wymagaja od swoich partnerek aby były szczupłe, piękne i wiecznie młode i to oni wpędzają je w kompleksy!
Powrót do góry
stokrotka.af



Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 12:09 pm    Temat postu: popieram Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się w zupełności z Kobietą:> facet chce mieć bóstwo na pokaz kochankę w łóżku i kucharkę w kuchnii! jak nie jesteś atrakcyjna dla swojego faceta to on natychmiast zaczyna ogłądać się za innymi kobietami:< taka jest drastyczna prawda i faceci nie chcą sie do niej przyznać!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
facet
Gość









PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 2:33 pm    Temat postu: biedne kobiety Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje drogie biedne kobiety. Aż łza ciśnie mi się do oka. Jacy Ci faceci są wymagający, oj jakie świnie, ojojoj!!!
Powrót do góry
facet
Gość









PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kobiety! Uderzcie się w pierś. Niech ta oj jakże ojoj dramatyczna wasza sytuacja nie przysłania wam obiektywnego spojrzenia na rzeczywistość. Może popatrzcie na facetów z odrobina zrozumienia. Dobrze gdy kobieta ładną jest - czy to dziwne? Kucharka to może bez przesady - ale jak umie gotować to przyznam - pomaga w życiu - choć nie znam faceta, dla którego byłoby to jakims kryterium bycia z kobietą. No a łóżko - chyba nie chcesz mi stokrotko powiedzieć, że to dla kobiety przykry obowiązek.
A wracając do bicia się w pierś. co Wy wymagacie od faceta. Zobaczcie jaki ten facet musi być prawie alfa i omega. Tylko prosze mi nie wmawiać, że wygląd dla was nie jest ważny. Nie może być przecież misiem przy tuszy ale też nie za chudy - :nie lubię gdy facet to skóra i kość" - zwykły mawiać kobiety. Oczywiście tors i ogólnie rzeźba musi być - więc biedny facet czy lubi czy nie lubi to maszeruje na siłownie. Najlepiej wysportowany intelektualista - tylko, żeby nie rozmawiał za wiele o tych różnych izmach. Nie zaszkodzi oczywiście gdyby kran naprawić umiał, kibel przepchał, naprawił telewizor, obliczył który kredyt lepiej się opłaca, codziennie powiedział "jestes piękna" i "kocham Cię", samochód i dobra praca też nie zaszkodzi, miał jakieś hobby, porozmawiał o kosmetykach i o nowej fryzurze cioci Walerci, był meski, stanowczy, podejmował szybkie trafne decyzje a jednoczesnie wrazliwy, czuły, zrobił do łóżka śniadanie, nie chodził na piwo z kumplem, wiedział co to turkusowy i beż, oglądał M jak miłość a nie lige mistrzów, tryskał humorem, ale i pozazał, że czasem też zapłacze - oj przecież męskie łzy są takie męskie- ohoh.
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 4:35 pm    Temat postu: Śmieszne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Facet, nie chce być niegrzeczna ale wkurzasz mnie takim gadaniem. Nie mów, że jesteście takimi świetnymi matematykami, kierowcami i kochankami. Nie twierdze, że nie jaet tak w pewnym stopniu ale kobiety równie dobrze prowadzą smochód, mają ścisłe umysły i w pracach domowych, tych niby "męskich" też świetnie sobie radzą. Nie dodawaj sobie, nie jesteście tacy doskonali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mike
Gość









PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale facet wcale nie stwierdził że faceci są swietnymi matematykami, kochankami itd...

on tylko napisłał jak zwykle kobiety chcą aby byli ich faceci...

poza tym dlaczego kobiety uważają że to facet ma być dobrym kochankiem, a nie kobieta? równie dobrze kobieta może dać coś więcej od siebie w łożku...

pozdrawiam
mike
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie napisałam, że kobieta nie jest świetna w łóżku wręcz przeciwnie chodziło mi o to, że kobieta jest równie dobra w wielu czynnościach jak i sprawach łóżkowych a nawet lepsza od faceta:>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mike
Gość









PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba dalej źle zrozumiałaś wypowiedź, mi chodziło o to że kobiety uważają że to faceci muszą być dobrzy w łóżku, że to oni muszą sami wszystko inicjować itd, a kobiety uważażają że mogą być bierne w łóżku i do niczego sie nie przykładać, więc jeśli kobieta jest bierna to moim zdaniem nie jest wcale dobra, co najwyżej standardowa i przeciętna

pozdrawiam
mike
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group