Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dig Dong

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Igor



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 2:58 pm    Temat postu: Dig Dong Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałbym tu napisać o dosyć intymnej dolegliwości męszczyzn jakim są "dig dongi". Zdaje sobie sprawe że jest ona dosyć krępująca i nikt o niej nie mówi. Mie mam z nią problemu, chciałem jednak alby więcej osób mogło ją poznać.

Albowiem tz. "dig dongi" jest to nalot kału który pozostaje na włosach w odbycie, podchas jego wydalania. Stwardniały kał pozostaje na włosach powodująć podany efekt. Naszczęście nie stanowi on większego problemu, poniewasz prędzej czy puźniej zostanie usuniety.
Jego jedyna wada odnosi się jedynie do higieny, estetyki, i wygody..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poprostu podetrzeć sie porzadnie Wink

P.S.
Szczerze to nie słyszałem o takim czymś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group