Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dieta z warzywami

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter1



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 7:29 pm    Temat postu: dieta z warzywami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

J/w.
Nie wiem co najlepiej jesc, wiem jedynie, ze jak jem wiecej warzyw i owocow (zwlaszcza warzyw) to mam lepsze samopoczucie ale nie wiem jak najlepiej byloby rozplanowac sobei taka diete i co z miesem czy nabialami mozna jesc, a co np. moze byc odradzane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

warzywa owoce rosliny straczkowe i produkty zbozowe to 4 podstawowe grupy zywieniowe zzalecane w zdrowym zywieniu ... jesli chcesz to ogranicz spozywanie miesa do minimum ... niezdrowo jest jednak unikac go calkowicie .. wystarczy jedna porcja tyg .. nietlustego drobiowego miesa _ jesli zas chodzi o warzywa to mozna je jesc bez ograniczen o kazdej porze dnia. owoce natomiast nie tak czesto jak warzywa gdyz zawieraja proste cukry ktore w wiekszych iloscich nie sa tak bardzo zdrowe ... ;] Nabial - no coz czlowiek po okresie niemowlecym nie jest juz tak dobrze przystosowany do trawienia laktozy zawartej w mleku i produktach mlecznych wiec ogranicz mleko do jednej szklanki dziennie _ gdyz to ona pomoze utrzymac ci zdrowe i mocne kosci_ [ najwazniejsza zasada dobrego samopoczucia jest jedzenie WSZYSTKIEGO tylko w odpowiednich ilosciach .bardzo duzo warzyw mniej owocow produkty zbozowe rosliny straczkowe nabial mieso _ i co najwazniejsze unikaj jak ognia slodyczy bo one tylko lasuja mozg i sprawiaja ze czlowiek czuje sie ociezaly ]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maurycy



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zróżnicowanie przede wszystkim. Tak jak pisał DoOod, dodałbym jeszcze nasiona, produkty pełnoziarniste, ryby, orzechy (szczególnie włoskie). Słyszałem, że w zależności od gruby krwi można zupełnie z mięsa zrezygnować bądź wręcz nienależny tego robić. Są ludzie, którzy po prostu powinni jeść mięso i już.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 6:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jacy są to ludzie którzy powinni jeśc to mięso?dlaczego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chodzi pewnie o diete zgodna z grupa krwi ... ja osobiscie nie wierze w "takie" diety ... najlepsza dieta jest spozywanie tylko 4 nowych grup pokarmowych - 1warzywa 2 owoce 3nasiona roslin straczkowych 4 ziarna zboz ---- baaaaaaardzo zdrowa dieta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group